telegram Facebook Twitter instagram Youtube

Нові формати комунікацій з роботодавцями

Директор обласного центру зайнятості Володимир Підлісний ініціював зустріч із головою обласного об’єднання організацій роботодавців Євгеном Лапіним.

Володимир Підлісний наголосив, що збільшення мінімальної зарплати до 3200 грн. на місяць з 1 січня 2017 року підвищило мотивацію безробітних до пошуку роботи, оживило ринок праці. «Зайнятість населення зростає в усіх містах і районах, відповідно безробіття падає. Вакансій збільшилася на 70,7%. 75 тисяч мешканців області за січень-лютий отримали вищу заробітну плату. Спостерігаємо пожвавлення на ринку праці після підвищення мінімальної зарплати і це тільки початок. Нова соціальна політика направлена на забезпечення роботою з гідною зарплатою”, - зазначив Володимир Ілліч.

За його словами, служба зайнятості активно впроваджує інноваційні методи та форми роботи задля досягнення головної мети – працевлаштування населення. «Сьогодні Сумщина ініціює впровадження пілотного проекту, що передбачатиме безумовний обов’язок подання роботодавцями інформації про попит на робочу силу (вакансії) службі зайнятості та можливість здійснення контролю з цього питання уповноваженими органами та органами місцевої влади. Ці заходи у тісній співпраці із органами влади, роботодавцями та соціальними партнерами забезпечать підприємства кваліфікованими кадрами, а незайняте населення роботою”, - сказав Володимир Підлісний.

У свою чергу Євген Лапін акцентував увагу на необхідності на регіональному ринку праці поліпшувати ситуацію, що неодмінно стане передумовою збільшення вакансій, зростання чисельність роботодавців, з якими співпрацює служба. Далі голова обласного об’єднання організацій роботодавців додав: «У сучасних умовах, з урахуванням зростаючих потреб суспільства, служба зобов’язана постійно проводити модернізацію в плані підвищення якості обслуговування клієнтів. З цікавістю ознайомився із впровадженням нових форм роботи, проектами із застосуванням сучасних методів інформаційних технологій. Наразі активно впроваджуються нові формати комунікацій з роботодавцями, у т. ч. з використанням ІТ-технологій (надсилання відеорезюме, організація онлайн співбесіди, оперативне інформування населення про актуальні вакансії тощо)».

Також діє єдина в Україні національна безкоштовна інноваційна онлайн-система «Lingva.Skills», що дозволяє безробітним якісно і професійно вивчити англійську мову у відповідності до міжнародних стандартів.

Започатковано трансляцію розважально-освітнього серіалу «Пошук роботи» (анімаційні фільми з конкретною покроковою інструкцією з її пошуку), спрямованого на активізацію громадян до пошуку роботи.

Під час зустрічі окреслено першочергові спільні завдання у роботі служби зайнятості та обласного об’єднання організацій роботодавців у поточному році.

Про функціонування «Пункту незламності»

 

Документи облради

Go to top