telegram Facebook Twitter instagram Youtube

Володимир Підлісний: «Підвищення мінімалки мотивувало безробітних та оживило ринок праці»

Збільшення мінімальної заробітної плати до 3200 гривень на місяць з 1 січня 2017 року підвищило мотивацію безробітних до пошуку роботи та оживило ринок праці.

«Зайнятість населення зростає в усіх містах та районах Сумщини, відповідно безробіття падає. Кількість вакансій збільшилася на 70,7 %. Понад 70 тисяч наших земляків уже за січень та лютий отримали вищу заробітну плату. Спостерігаємо значне пожвавлення на ринку праці після підвищення мінімальної зарплати і це, впевнений, тільки початок. Нова соціальна політика направлена на забезпечення роботою з гідною заробітною платою», - заявив директор обласного центру зайнятості Володимир Підлісний.

Обласна служба зайнятості активно впроваджує інноваційні методи та форми роботи задля досягнення головної мети – працевлаштування населення.

«Сьогодні Сумська область ініціює впровадження пілотного проекту, що передбачатиме безумовний обов’язок подання роботодавцями інформації про попит на робочу силу (вакансії) державній службі зайнятості та можливість здійснення контролю з цього питання уповноваженими органами та органами місцевої влади. Ці заходи у тісній співпраці із органами влади, роботодавцями та соціальними партнерами забезпечать підприємства кваліфікованими кадрами, а незайняте населення роботою», - повідомив директор ОЦЗ.

До слова, станом на 1 березня 2017 року в порівнянні з відповідним періодом минулого року кількість безробітних в області знизилася на 12 %. Разом з тим кількість роботодавців, які співпрацювали з центрами зайнятості, зросла на 44 % і склала 2,3 тисячі.

Кількість вакансій в базі даних служби зайнятості збільшилась на 70,7 % - до 7 тисяч. Як наслідок, за сприяння служби зайнятості знайшли роботу майже 4 тисячі безробітних (для порівняння у 2016 році – 2,8 тис. осіб).

Про функціонування «Пункту незламності»

 

Документи облради

Go to top