telegram Facebook Twitter instagram Youtube

Чи справді безробіття Сумшини має жіноче обличчя?

Серед зареєстрованих безробітних жінок – 52,9 відсотка. Протягом 2016 року серед 46,1 тис. осіб, які мали статус зареєстрованого безробітного, незначною мірою переважали жінки, частка яких становила 52,9 відсотка або 24,4 тис. осіб.

За направленням служби зайнятості протягом торік отримали роботу 10,0 тис. жінок, а також 11,7 тис. чоловіків (всього 21,7 тис. осіб).

Про це повідомив директор обласної служби зайнятості Володимир Підлісний.

«Серед працевлаштованих жінок, кожна п’ята отримала роботу у торгівлі та ремонті; 15,3 % – у сільському господарстві; 15,0 % – у переробній промисловості; 10,6 % – у сфері державного управління й оборони. Всього минулого року було працевлаштовано 22,9 тис. осіб. Нам важливо, щоб кожен українець працював у гідних умовах, незалежно від статі. Середній вік осіб, які мали статус безробітного станом на 1 січня 2017 року, становив 40 років, як серед жінок, так і серед чоловіків», – зазначив Володимир Підлісний.

За його словами, як чоловікам, так і жінкам, державна служба зайнятості надає профінформаційні й профконсультаційні послуги з питань вибору або зміни професії з урахуванням потреб регіонального ринку праці та подальшого працевлаштування. У центрах зайнятості розміщені уніфіковані інформаційні матеріали й комп'ютери вільного доступу для шукаючих роботу й роботодавців.

Профорієнтаційні послуги за 2016 рік отримали 21,5 тис. безробітних жінок та 19,5 тис. чоловіків. Для підвищення конкурентоздатності на ринку праці торік до професійного навчання за направленням державної служби зайнятості було залучено 1,2 тис. безробітних жінок та 2,4 тис. чоловіків.

З метою тимчасового працевлаштування та одержання матеріальної підтримки для осіб, які шукають роботу, та безробітних місцеві органи влади разом із службою зайнятості організовують оплачувані громадські та інші роботи тимчасового характеру. Протягом 2016 року в таких роботах узяли участь 4,2 тис. жінок та 4,1 тис. чоловіків.

Станом на 1 січня 2017 року кількість зареєстрованих безробітних серед жінок становила – 7,2 тис. осіб, серед чоловіків – 7,0 тис. осіб.

Про функціонування «Пункту незламності»

 

Документи облради

Go to top