telegram Facebook Twitter instagram Youtube

Учасники АТО - на особливому рахунку

Обласна служба зайнятості постійно опікується професійною та трудовою адаптацією демобілізованих учасників АТО, зокрема тих, хто має інвалідність.

Упродовж 2016 року послугами служби зайнятості Сумщини охоплено 1779 атовців. Найбільше їх звернулося до центрів зайнятості Сум, Конотопа, Лебедина, Охтирки, Шостки, Глухова, Ромен та Білопілля. За сприяння служби зайнятості торік працевлаштовано 376 учасників АТО. Протягом нинішнього року – 43. Професійним навчанням упродовж 2016 року охоплено 46 колишніх вояків. Таким чином вони отримали нову спеціальність, яка затребувана на ринку праці.

- Низка проблем пов’язана із психологічним станом здоров’я хлопців та дівчат, які повернулися з Донбасу (кризові, посттравматичні, депресивні стани), низька мотивація до праці, невідповідність якісних характеристик та конкурентних переваг вимогам роботодавців, низький рівень заробітної плати у запропонованих вакансіях впливають на швидкість повернення їх до трудової діяльності та адаптації на ринку праці, - розповідає директор обласного центру зайнятості Володимир Підлісний. – Частина учасників АТО не готова приступити до роботи.

Беручи до уваги актуальність та гостроту проблеми підвищення мотивації до цивільної та трудової діяльності переважної більшості безробітних з числа вчорашніх бійців, обласна служба зайнятості посилює координацію роботу центрів зайнятості щодо прискорення працевлаштування учасників АТО, особливо з інвалідністю, шляхом поіменного контролю надання їм адресних соціальних послуг та проводить їх супровід після працевлаштування.

Про функціонування «Пункту незламності»

 

Документи облради

Go to top