telegram Facebook Twitter instagram Youtube

В обласній службі зайнятості від паперової бюрократії перейшли до електронного варіанту

Обласна служба зайнятості перейшла на електронний документообіг. Про це повідомив директор обласного центру зайнятості Володимир Підлісний.

За його словами, обсяг документів, включаючи звернення громадян, які щодня опрацьовує обласний, Сумський міський, міськрайонні та районні центри зайнятості, достатньо вагомий – до 100 штук.

- Тепер уже щоденно майже сто документів пересилають Центральний апарат Державної служби зайнятості та його структурні підрозділи в електронному вигляді. Що це дає? Робота з е-документами ліквідувала купу паперів і скоротила часові затрати. Також це підвищило можливість контролю за якістю опрацювання звернень громадян та в цілому ефективність діяльності служби зайнятості. Словом, намагаємося йти в ногу з часом, запроваджувати європейські стандарти, - відзначив Володимир Підлісний.

Він також висловив сподівання, що управління, департаменти, інші державні структури, організації всіх форм власності невдовзі нарешті перейдуть до сучасного методу документообігу, що дасть змогу оперативніше, без зайвої бюрократичної тяганини реагувати на звернення людей, їх запити та потреби.

Про функціонування «Пункту незламності»

 

Документи облради

Go to top