telegram Facebook Twitter instagram Youtube

Як зробити Сумщину привабливою?

Тривалий час, розпочинаючи з двохтисячних років, Сумська обласна служба зайнятості ретельно опікується організацією громадських робіт.

Традиційно в цьому напрямку діяльності вона перебуває на лідируючих позиціях в Україні. Досить згадати 2012 рік, коли служба зайнятості області виступила ініціатором всеукраїнської акції «А що ти зробив для Євро-2012 у своєму селі, селищі, місті?» та посіла перше місце з організації благоустрою населених пунктів за сумою освоєних коштів та чисельністю людей, які брали участь у громадських роботах.

- Цього року на організацію громадських робіт в області акумульовано 10 млн. грн., на 2,1 млн. більше, ніж торік (6,0 млн. – з місцевих бюджетів та 4,0 млн. - з бюджету Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття). – говорить директор обласного центру зайнятості Володимир Підлісний. - Спостерігається стійка тенденція: щороку кількість безробітних, які беруть участь у громадських роботах, постійно зростає майже на тисячу осіб, люди мають реальний заробіток.

Найбільший внесок до загальної скарбниці зробили Буринський, Лебединський райони, міста Суми, Шостка та Ромни.

Види громадських робіт різноманітні: це і благоустрій та озеленення територій населених пунктів, об’єктів соціальної сфери, придорожніх смуг, і вирубка чагарників уздовж доріг, і впорядкування пам’ятників, меморіальних комплексів, і ліквідація несанкціонованих сміттєзвалищ, а також роботи, пов’язані з будівництвом або ремонтом об’єктів соціальної сфери (навчальних закладів, закладів культури й охорони здоров’я), інформування населення про порядок отримання житлових субсидій та робота з документацією тощо.

Важливість громадських робіт саме у цьогорічний весняний період року перед Великодніми та Травневими святами важко переоцінити. За сподіванням Володимира Підлісного, хід виконання громадських робіт знайде гідне висвітлення в електронних та друкованих ЗМІ області.

Про функціонування «Пункту незламності»

 

Документи облради

Go to top