telegram Facebook Twitter instagram Youtube

Єдність України та Польщі - в підготовці робітничих кадрів

Співпраця України та компанії «Крісмар» триває – три тижні професіонали з Сумського ВПУ-11, Державного професійно-технічного навчального закладу «Сумський центр професійно-технічної освіти», професійно-технічного училища №6 м. Кременчук та Криворізького центру професійної освіти металургії та машинобудування проходили семінар-навчання майстрів виробничого навчання за професією «Електрогазозварник». Вибір учасників не був випадковим - усі вони є партнерами польської компанії «Крісмар».

Під час церемонії видачі сертифікатів про навчання директор Сумського ВПУ-11 Ігор Козолуп подякував польським партнерам: «Наша співпраця з компанією «Крісмар» розпочалась півроку тому. Ми надали приміщення та фахівців, які, завдяки «Крісмар», мають можливість використовувати сучасне європейське обладнання. Тепер завдання майстрів навчити учнів, щоб вони могли працювати як в Україні, так і за кордоном».

Гість заходу, секретар Сумської міської ради Андрій Баранов відмітив, що навчання є ключовим фактором розвитку. І цей захід підсумовує саме таку філософію передачі знань.

Майстерня електрогазозварювальників дозволяє отримувати якісну освіту для майбутніх спеціалістів. Це дуже позитивно та гарно, коли дві країни співпрацюють та надають одна одній у допомогу на взаємовигідних умовах. Без робітничих кадрів наше місто не зможе функціонувати.

І хоча офіційна частина була завершеною, майстрам треба було довести, що 3 тижні не минули даремно. Професіонали на «відмінно» виконали поставлені завдання, які були наближені до реальних умов роботи.

Підводячи риску заходу, президент компанії «Крісмар» Кшиштоф Косінські розповів, що нині отримано замовлення від польського концерну PESA на 300 електрозварників, тому українські майстри мають гарні перспективи.

Про функціонування «Пункту незламності»

 

Документи облради

Go to top