telegram Facebook Twitter instagram Youtube

Прикордонники Сумщини долучилися до участі в «Першому міжнародному Антикорупційному тижні на кордонах»

Державна прикордонна служба України активно продовжує комплекс заходів з протидії корупції серед персоналу та протидії втягування персоналу в протиправну діяльність. З цією метою у відомстві ініційовано проведення у період з 5 по 9 грудня «Першого міжнародного Антикорупційного тижня на кордонах».

Акція приурочується Міжнародному дню боротьби із корупцією, який, згідно з рішенням Генеральної Асамблеї ООН, відзначається щорічно 9 грудня. У заході в якості партнерів беруть участь як іноземні, так і вітчизняні інституції у сфері запобігання та протидії корупції.

Метою заходу є:

-         розбудова партнерських інституцій із вітчизняними та міжнародними спеціалізованими установами у сфері запобігання і боротьби із корупцією;

-         підвищення поінформованості персоналу та громадськості щодо діяльності у галузі запобігання та протидії корупції на міжнародному, національному та внутрівідомчому рівнях;

-         здійснення подальших практичних кроків щодо підвищення корпоративної етики, культури служби, виховання прозорості та доброчесності персоналу прикордонного відомства.

В рамках проведення «Першого міжнародного Антикорупційного тижня на кордонах» в підрозділах Сумського прикордонного загону сплановано проведення ряд заходів, а саме: художньо-мистецька акція серед дітей військовослужбовців та учнів шкіл прикордоння під гаслом «Прикордонник – візитна картка своєї держави», моніторинг громадської думки щодо культури здійснення прикордонного контролю в міжнародних пунктах пропуску, цільова профілактична робота з персоналом, яка направлена на формування доброчесності, прозорості та свідомої антикорупційної поведінки персоналу Держприкордонслужби України.

 Також читайте:

 

 

 

Останнє оновлення на Вівторок, 11 лютого 2020, 15:48

Про функціонування «Пункту незламності»

 

Документи облради

Go to top