telegram Facebook Twitter instagram Youtube

Помилка
  • JFolder::files: Шлях не є папкою:
Повідомлення
  • There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder:

Про що повідали 500 роботодавців Сумщини?

Фахівці Сумської обласної служби зайнятості з метою пошуку форм співпраці у задоволенні поточних та перспективних потреб підприємств у кадрах нещодавно проведли анкетування близько 500 роботодавців області, які є найбільшими на ринку праці регіону за кількістю працюючих.

Опитані роботодавці ведуть свою господарську діяльність у різних галузях економіки. Найбільше опитано керівників підприємств сільськогосподарського спрямування (27,2%), переробної промисловості (13,5%), охорони здоров’я та надання соціальної допомоги (20,6%), освіти та державного управління (19,8%).

У результаті анкетування з’ясовано, що 45,8% опитаних роботодавців планують розвиток підприємств зазвичай на термін до одного року, 24,2% - на 3 роки, 30,0% - на 5 років і більше, що свідчить про короткострокове планування діяльності підприємств.

При цьому 56,5% опитаних роботодавців не планують створювати нові робочі місця, лише 18% все ж таки будуть їх створювати у найближчій рік, 16,7% створюватимуть протягом наступних одного-трьох років, 4,7% та 4,1% створять такі робочі місця протягом трьох-п’яти років та більше п’яти  років відповідно.

На думку опитаних роботодавців, значну роль у вирішенні їх кадрових проблем відіграє Державна служба зайнятості, до якої у 51,6% випадків вони звертаються з цією метою. У 21,2% випадках роботодавці укомплектовують вільні робочі місця самостійно, у 15,3% - дають оголошення в газети, на радіо, телебачення, інтернет, 10,5% шукають кадри за допомогою колег, знайомих, 0,6% звертаються у приватні агенції з пошуку кандидатів на робочі місця.

- Оцінкою роботи Сумської обласної служби занятості можна вважати думку роботодавців, з яких 73,0% вважають що Державна служба зайнятості є надійним партнером. Це є коефіцієнтом нашої корисної дії. У 26,8% випадках роботодавці вважають, що служба зайнятості допомагає не завжди через ряд об’єктивних причин, якими є невідповідність попиту та пропозиції на ринку праці та недостатність кваліфікованих кадрів, - ділиться думками директор обласного центру зайнятості Володимир Підлісний. - 43,3% опитаних роботодавців вважають низьким кадровий потенціал безробітних, які перебувають на обліку у службі зайнятості, 50,3% частково задоволені професійною відповідністю безробітних. У зв’язку з цим 11,1 % опитаних роботодавців використовують свій кадровий резерв,1,9% роботодавців потребують фахівців за рідкісними професіями. У більшості випадків роботодавці звертаються до служби зайнятості коли є потребу в укомплектуванні вакансій.

Аби співпраця Державної служби зайнятості з роботодавцями мала ще вищу ефективність, 16,3% опитаних роботодавців вважають, що  професійне навчання є запорукою у вирішенні їх кадрових потреб. 22,3% роботодавців вважають, що повернення порядку надання дотацій роботодавцям на створення робочих місць було б доцільним у підтримці їх діяльності, особливо у період складної економічної ситуації. Близько 5% роботодавців висловили побажання використовувати у практиці служби зайнятості досвід приватних агентств. Більшість опитаних роботодавців завжди беруть учать у заходах,  які проводить служба зайнятості, та використовують усі можливості служби зайнятості.

Отже, опитування роботодавців довело, що Державна служба зайнятості спроможна вирішувати кадрові проблеми роботодавців, завжди йде у ногу з часом, розширюючи та удосконалюючи свої сервіси, та є надійним партнером на ринку праці області.

{gallery}2016/20161007-act{/gallery}

 

Останнє оновлення на П'ятниця, 07 жовтня 2016, 15:49

Про функціонування «Пункту незламності»

 

Документи облради

Go to top