telegram Facebook Twitter instagram Youtube

У Сумському прикордонному загоні розпочалися заходи зі звільнення в запас військовослужбовців

У Сумському прикордонному загоні відбулися урочистості з нагоди звільнення військовослужбовців, які були призвані на військову службу під час шостої хвилі мобілізації.

У заходах, які проводилися на стройовому плацу, взяли участь керівництво та персонал прикордонного загону.

Хвилиною мовчання охоронці кордону згадали всіх, хто віддав своє життя за незалежність України під час виконання обов’язків у зоні проведення антитерористичної операції.

Начальник Сумського загону полковник Валерій Кравчук від імені всього персоналу загону привітав військовослужбовців, які звільняються в запас, із завершенням служби. Подякував їм за виконані завдання, сумлінну службу, патріотизм та мужність, проявлені під час виконання завдань з охорони та захисту державних рубежів. «Пройшло більше року, і тому є, що нам всім згадати. Ми спільно з вами цей рік провели ефективно і в цілому із поставленими завданнями справилися. Не забувайте, що прикордонний загін для вас є рідним. Приїжджайте на наші спільні свята – День прикордонника, День частини. Будемо зустрічатися, згадувати час спільної служби, ми завжди будемо раді бачити вас у загоні», - зазначив Валерій Миколайович.

Кращих військовослужбовців було нагороджено грамотами та листами-подяками.

На завершення заходу полковник Валерій Кравчук потиснув руку кожному прикордоннику та всі разом сфотографувалися на згадку.

Усього ж демобілізації підлягає понад 70 військовослужбовців загону, а відповідні заходи будуть завершені вже наступного тижня.

Про функціонування «Пункту незламності»

 

Документи облради

Go to top