telegram Facebook Twitter instagram Youtube

ДФС Сумщини має найкращі показники в Україні по боротьбі з корупцією

За словами начальника управління внутрішньої безпеки Головного управління ДФС у Сумській області Сергія Щербиніна, у 2016 році згідно з матеріалами управління внутрішньої безпеки, прокуратурою Сумської області внесено до єдиного реєстру досудових розслідувань 52 кримінальних провадження, вчинених працівниками податкових та митних органів. Цей показник є найкращим по Україні.

У 2016 ропі за результатами оперативного супроводження кримінальних проваджень було оголошено 12 підозр про вчинення злочинів, 3 кримінальні провадження направлені до суду для судового розгляду.

Працівники управління для з'ясування причин і обставин вчинення фахівцями фіскальної служби області правопорушень у сфері службової діяльності протягом 9 місяців 2016 року здійснили 102 службових перевірки. За результатами службових розслідувань та перевірок у 46 випадках інформація про порушення діючого законодавства з боку посадових осіб податкових та митних органів знайшла своє підтвердження, у 27 випадках інформація підтвердилась частково.

– Для виявлення фактів корупції в фіскальній службі працює антикорупційний сервіс «Пульс", на який громадяни мають можливість поскаржитися на дії наших співробітників. Нами перевірено 48 звернень від фізичних та юридичних осіб, - говорить Сергій Щербинін. - За результатами реагування 22 працівників притягнуто до дисциплінарної відповідальності, в тому числі 9 осіб звільнено.

Про функціонування «Пункту незламності»

 

Документи облради

Go to top