telegram Facebook Twitter instagram Youtube

У Сумському прикордонному загоні провели ритуал вручення зеленого берета військовослужбовцям строкової служби

У Сумському прикордонному загоні відбулися урочисті заходи з нагоди вручення військовослужбовцям строкової служби прикордонного символу – «Зеленого берету», який є уособленням мужності, честі, самовідданості, а також предметом гордості і знаком виняткової доблесті для кожного прикордонника.

Щоб отримати право на носіння зеленого берету, військовослужбовцям довелося пройти декілька етапів випробування – скласти теоретичні і практичні заліки з фізичної та вогневої підготовки, тактики прикордонної служби та інших військових дисциплін, необхідних для виконання завдань з охорони державного кордону.

Урочистості пройшли на стройовому плацу у відділах прикордонної служби «Славгород», «Краснопілля», «Шалигіне» імені Петра Калнишевського та «Сопич». Берети вручали керівництво прикордонного загону: начальник загону полковник Валерій Кравчук, заступник начальника загону – начальник відділу персоналу полковник Олег Гарлінський. Окрім них на заходах були присутні представники місцевих органів влади, ветерани-прикордонники, рідні та близькі строковиків, духовенство, громадськість та персонал підрозділів.

У вітальному слові Валерій Кравчук побажав військовослужбовцям-строковикам в подальшому продовжувати самовдосконалення, підвищувати рівень професійної майстерності, розвивати фізичну витривалість та загартованість, бути справжніми патріотами своєї Батьківщини та з гордістю носити високе ім’я –прикордонника.

Отримавши берет, кожний з військовослужбовців перед строєм своїх товаришів голосно поклявся: «Зобов’язуюсь вірно служити Українському народу, берегти і примножувати славні прикордонні традиції!».

Учасники заходу схилили голови перед героями-прикордонниками, які віддали своє життя за незалежність України під час виконання обов’язків в зоні проведення антитерористичної операції, вшанувавши їх хвилиною мовчання.

Солдати пообіцяли докласти усіх зусиль та вмінь для збереження територіальної цілісності України та недоторканності її кордону.

Про функціонування «Пункту незламності»

 

Документи облради

Go to top