telegram Facebook Twitter instagram Youtube

У Сумському НВО відзначили здобутки понад півтисячі передовиків виробництва

25 вересня для трудового колективу ПАТ «Сумське НВО» – дата особлива, адже саме цього дня машинобудівники відзначають своє професійне свято. До того ж 2016 рік – не з пересічних, він проходить під знаком 120-ліття з моменту заснування підприємства. З такої подвійної нагоди в об'єднанні підготували ряд заходів: як традиційних, так і ексклюзивних.

Стартували святкування 22 вересня оригінальною акцією, що отримала назву «Послання майбутнім поколінням заводчан». Біля адміністративної будівлі об'єднання сумські машинобудівники заклали капсулу з листом для своїх наступників. Відкрити її заповідається в 2046 році – на 150-річчя СНВО.

«Сьогодні ми переживаємо дуже непрості часи: обпалений війною схід країни, економічна криза, яка боляче вдарила і по Сумському НВО. Але ми переконані, що в Україні запанують мир та благополуччя, а наше підприємство розквітне з новою силою. Нинішнє покоління заводчан докладе всіх зусиль, щоб вистояти і продовжити славетний шлях об'єднання, яке з маленьких майстерень, заснованих в 1896 році, виросло в промислового гіганта важкого машинобудування, відомого на багатьох континентах. Адже сила цього підприємства – в трудовому колективі, його високому професіоналізмі та величезній вірі в рідний завод, котрі здатні подолати будь-які труднощі», – сказав під час закладення послання майбутнім поколінням машинобудівників генеральний директор ПАТ «Сумське НВО» Олексій Цимбал.

Логічним продовженням урочистостей стало вшанування кращих представників колективу, які протягом багатьох років самовіддано працюють на благо підприємства, повсюдно демонструють високі результати і є прикладом для своїх колег. У цілому, особливі відзнаки до Дня машинобудівника отримав 521 співробітник об'єднання. Дев'ять з них удостоєні нагород від органів місцевої влади.

ПАТ «Сумське НВО» передбачило для передовиків виробництва кілька видів заохочень із відповідними матеріальними винагородами. 24 машинобудівники отримали цінні подарунки від підприємства. 145 співробітникам, які працюють в об'єднанні 20 (жінки) і 25 років (чоловіки), присвоєно почесне звання «Ветеран СНВО». Імена 91 представника трудового колективу прикрасили заводську Галерею пошани-2016. Понад 250 працівників нагороджені почесними грамотами та подяками.

Проте на цьому святкування Дня машинобудівника не закінчується. 24 вересня на своїх мальовничих просторах заводчан прийме база відпочинку «Сонячна галявина». Якщо ж комусь більше імпонує спортивне дозвілля, то о 10:00 в ФЦ «Барса» зустрінуться давні суперники на футбольному полі – команда підприємства «Флагман» та збірна сумських ЗМІ.

А ось безпосередньо у своє професійне свято на прогулянку рідним містом вирушить молодіжний актив Сумського НВО, який підготував креативну акцію «Привітай машинобудівника – отримай сувенір!» Долучитися до неї може будь-хто. Головне – опинитися в потрібний час у потрібному місці! Лишень кілька добрих слів-поздоровлень на адресу колективу сумських машинобудівників гарантують пам'ятний подарунок – новеньку книгу-альбом «Від Крайньої Півночі – до спекотних пустель», написану до 120-річного ювілею підприємства. На переконання авторів, видання може зацікавити представників різних вікових категорій, незалежно від професії, статі та вподобань. Святкова прогулянка запланована з 11:00 до 13:00. Старт – із вулиці Соборна, фініш – у дитячому парку «Казка».

Про функціонування «Пункту незламності»

 

Документи облради

Go to top