telegram Facebook Twitter instagram Youtube

Гастролі «щепкінців» у Харкові

13 та 14 червня на сцені Харківського академічного театру музичної комедії відбулись гастролі Сумського обласного академічного театру драми та музичної комедії ім. М. С. Щепкіна. 

Щепкінці репрезентували харків’янам трагікомедію «Хто винен?» за п’єсою Івана Карпенка-Карого «Безталанна» (режисер-постановник Антон Меженін) та «Шинель» за однойменною повістю М.Гоголя (режисер-постановник А.Вусик). 

Щодо вистави «Хто винен?», то видовище приголомшує, зачаровує, вражає! На сцені вирує пристрасне, майже божевільне кохання. Гнат (Юрій Кулик) кохає Варку (Світлана Кулик), але одружується Софією (М. Корінна). Варка кохає Гната, але пов’язує своє життя із Степаном (О. Середа). Усе це відбувається на тлі заздрісних пліток та подій «підгледених» із-за паркану.

Неперевершено яскравий образ Ганни створила народна артистка України Євгенія Серебрякова. Тонкого, але досить ефектного забарвлення додали виставі артисти балету, особливий присмак створили твори у виконанні Вакарчука та Джамали.

Неабиякий інтерес у глядача викликала і вистава «Шинель» поставлена у стилі перформансу за однойменною повістю М. Гоголя у постановці А. Вусика, характеризуючи якого директор театру – заслужений діяч мистецтв України Микола Юдін сказав: «Не знаю, ким стане цей зовсім ще молодий митець, але сьогодні він уже геній, – і це правда». Дуже вміло через пластику руху було відтворено авторський сюжет. Вистава вибудувана з калейдоскопу живих картин, які не лише розкривають зміст твору, але й провокують уяву глядача та викликають безліч асоціацій. Чудове, майстерне виконання твору в цілому, але особливо варто відзначити роботу артиста балету Вищої категорії С.Великодного.

Підбиваючи підсумки поїздки з творчим візитом до сусідів, художній керівник театру Антон Меженін зазначив: «Гастролі пройшли з аншлагом і відчутним успіхом».

Останнє оновлення на Четвер, 16 червня 2016, 12:00

Про функціонування «Пункту незламності»

 

Документи облради

Go to top