telegram Facebook Twitter instagram Youtube

Прикордонники Сумщини відзначили своє професійне свято

У Сумському прикордонному загоні пройшли урочистості з нагоди Дня прикордонника.

Участь у заході взяли очільники області, керівництво та персонал загону на чолі з начальником полковником Валерієм Кравчуком, керівники та представники правоохоронних органів, підприємств, установ, місцевих органів влади, духовенство.

На святкуванні були присутні ветерани-прикордонники на чолі з головою Сумської міської громадської організації «Спілка прикордонників» полковником у відставці Юрієм Лозинським, рідні та близькі, вихованці навчальних закладів м. Суми.

Від імені депутатів та голови обласної ради прикордонників Сумщини з професійним святом привітав перший заступник голови обласної ради Анатолій Річкаль. Він висловив слова подяки від сільських голів, районних рад, обласної ради за ту плідну співпрацю, яка є між прикордонним загоном та органами місцевого самоврядування.

Анатолій Якович зазначив, що сьогодні багато залежить від того, яка суспільно-політична ситуація буде складатися в прикордонних районах. «Ви робите все для того, щоб у прикордонні та на території всієї області був спокій. Дякую за вашу нелегку і дуже відповідальну службу», - наголосив посадовець.

За сумлінне ставлення до виконання службових обов’язків та з нагоди Дня прикордонника Анатолій Річкаль нагородив подяками Сумської обласної ради ряд військовослужбовців загону.

У своєму виступі начальник загону полковник Валерій Кравчук висловив підлеглому персоналу слова щирої вдячності та подякував за віддану службу. Кращих військовослужбовців заохочено правами Голови Державної прикордонної служби України, начальника Східного регіонального управління та начальника Сумського прикордонного загону.

Учасники заходу згадали героїв-прикордонників, які віддали своє життя за незалежність України під час виконання обов’язків в зоні проведення антитерористичної операції, вшанували їх хвилиною мовчання.

В управлінні прикордонного загону відбулася демонстрація військової техніки та озброєння. Також для учасників заходу пройшли показові виступи прикордонників-кінологів із своїми чотирилапими помічниками, а артисти Сумської обласної філармонії подарували прикордонникам святковий концерт, який провели прямо на стройовому плацу.

Наостанок охоронці кордону пригостили гостей смачною солдатською кашею. 

Останнє оновлення на П'ятниця, 03 червня 2016, 13:11

Про функціонування «Пункту незламності»

 

Документи облради

Go to top