telegram Facebook Twitter instagram Youtube

У Сумському обласному краєзнавчому музеї відкрилась виставка «Музейні скарби»

Виставка репрезентує оригінальні речі з колекції музею, а також предмети, що надійшли до його фондів відносно нещодавно. Це сталося завдяки плідній співпраці закладу з правоохоронними органами у справі проведення державної експертизи культурних цінностей та їх передачі до Державного музейного фонду України.

У врочистостях заходу взяли участь студенти Сумського державного університету ім. А.С. Макаренка, мешканці міста, представники ЗМІ.

На виставці представлені колекції годинників ХVІІІ – початку ХХ ст., паперових грошових знаків України та інших держав світу першої половини ХХ ст., фотографій та поштових листівок з видами міст Сумщини кінця ХІХ – початку ХХ ст., жетонів, медальйонів та нагрудних знаків кінця ХІХ – початку ХХ ст., патефонів та патефонних платівок середини ХХ ст.

Унікальною є представлена на виставці колекція декоративних керамічних кахлів, виготовлених наприкінці ХІХ – на початку ХХ ст.

Увагу відвідувачів привернула музейна колекція «Нумізматична географія», до складу якої увійшли монети VI – початку ХХІ ст. з 48 країн – як існуючих, так і таких, що вже зникли з політичної карти світу. 

Про функціонування «Пункту незламності»

 

Документи облради

Go to top