telegram Facebook Twitter instagram Youtube

«Мріям притаманно здійснюватися»: Сумське НВО оголошує п'ятий загальноміський конкурс дитячих творів!

Що може бути краще, ніж чудовий літній відпочинок, причому безкоштовний? Скажете: це неможливо? Ще й як помиляєтеся! Такі презенти від ПАТ «Сумське машинобудівне науково-виробниче об'єднання» щорічно отримують талановиті, креативні та безпосередні учасники конкурсу дитячих творів на тему: «Моя чудова сім'я». Не буде винятком і 2016 рік. Вже з 1 травня на підприємстві чекають розповіді юних містян у віці від 7 до 16 років, які не бояться мріяти і дуже хочуть порадувати своїх близьких класною родинною відпусткою.

Зокрема, в цьому році Сумське НВО підготувало для переможців сімейні путівки на узбережжі Азовського моря. Конкурсантів, які посядуть другі місця, разом з їхніми рідними зустрічатиме база відпочинку «Сонячна галявина» в селищі Битиця, що знаходиться за 10 км від обласного центру, а ось бронзові призери та переможці Інтернет-голосування вирушать насолоджуватися літом у дитячий оздоровчий центр «Чайка», розташований на Баранівці.

Отримати бажаний приз дуже просто – потрібно лишень докласти трішки зусиль, а ще безпосередності, щирості і креативу. Дитині необхідно написати від руки твір обсягом не більше однієї сторінки формату А4, в якому розповісти про унікальність своєї родини. Оповідання слід доповнити загальним фото й анкетою, де вказати прізвище та ім'я учасника, дату його народження, склад сім’ї, ПІБ одного з батьків і контакти, за якими можна зв'язатися з конкурсантами.

Все це бажано скласти в конверт і доставити за адресою: м Суми, вул. Горького, 58 (центральна прохідна підприємства). Там встановлено спеціальну поштову скриньку з логотипом «Мріям притаманно здійснюватися». Останній день прийому робіт – 30 червня 2016 року.

Учасники змагатимуться у трьох вікових категоріях: перша – 7-9 років, друга – 10-12 років і третя – 13-16 років. Таким чином, і призерів, котрих визначить заводське журі, буде втричі більше. Крім того, передбачена народна номінація. З 4 по 10 липня на сайті підприємства http://frunze.com.ua/social/ відбудеться Інтернет-голосування, під час якого всі бажаючі зможуть підтримати того автора, чий твір їм сподобався найбільше. Народні улюбленці також будуть названі в кожній групі.

Підсумки конкурсу вже традиційно стануть відомі у другій декаді липня. Кому і чим запам'ятається літо-2016, буде оголошено в ефірі телерадіокомпанії «АТV».

Загальноміський конкурс дитячих творів на тему: «Моя чудова сім'я» СНВО проводить з 2012 року. За цей час завдяки підприємству від душі відпочили вже 45 сумських родин. І, до речі, організатор залишає за собою право збільшувати кількість нагород. Наприклад, торік запроваджені додаткові призи за відданість даному творчому змаганню, адже є діти, які беруть у ньому участь постійно і кожного разу не припиняють дивувати журі неперевершеними розповідями про свої, дійсно, чудові родини.

Проект «Мріям притаманно здійснюватися» вчить не тільки цінувати найдорожче – своїх близьких, а й не припиняти вірити в дива. Так що не пропустіть!

Більш детально про конкурс можна дізнатися за тел.: 686-208, 050 307 14 39; 050 327 22 31 або ж на сайті http://www.frunze.com.ua/social/ .

Про функціонування «Пункту незламності»

 

Документи облради

Go to top