telegram Facebook Twitter instagram Youtube

Збори обласної ради лідерів учнівського самоврядування: є про що звітувати

У Сумському ВПУ будівництва та автотранспорту відбулися збори обласної ради лідерів учнівського самоврядування. Місце проведення заходу не було випадковим, адже учень Сумського ВПУБА Віктор Меша – голова учнівської ради самоврядування області.

Після організаційних моментів, які супроводжувались творчими виступами вихованців Сумського ВПУБА, учні взяли участь у тренінгу «Командоутворення». Тим часом супроводжуючі їх дорослі за «круглим столом» під керівництвом методиста НМЦ ПТО у Сумській області Інни Кіхтенко обговорили перспективи розвитку для талановитих молодих лідерів.

Потім юні самоврядовці відвідали музей. Тут поряд зі стендами, що присвячені подіям війни в Афганістані, розміщено й нові - про АТО. Учні ПТНЗ переглянули документальні фільми та почули пізнавальну інформацію від куратора музею Тетяни Ніжегородцевої.

Збори продовжились в бібліотеці, де Віктор Меша та його колеги-лідери звітували щодо уже зробленого.

Обласна рада лідерів учнівського самоврядування – унікальна і поки що єдина на території нашої країни. Вона існує лише перший рік, однак за цей період учнівським самоврядуванням області здійснено досить багато заходів.

Зокрема організували випуск вісника лідерів учнівського самоврядування (вересень, грудень 2015 року, березень, травень 2016 року), провели обласний конкурс «Символіка лідерів учнівського самоврядування» (листопад 2015 року – квітень 2016 року), а під час акції «Спільними зусиллями» збирали кошти для забезпечення потреб військовослужбовців.

На рахунку учнівських самоврядовців проведення благодійних, волонтерських проектів до Новорічних та Різдвяних свят (грудень 2015 року – січень 2016 року), обласного конкурсу «Кращі справи учнів - патріотів ПТНЗ» (лютий 2016 року). Нині триває акція «День довкілля», у планах уже нова - до Дня Перемоги «Ніхто не забутий, ніщо не забуто».

Звичайно, молодь завжди прагне до об’єднання. Тож не випадково налагоджено співпрацю з обласною радою старшокласників та студентською радою, молодіжними організаціями для обміну інформацією, координації дій учасників самоврядування, реалізації спільних проектів.

Підбиваючи підсумки зібрання, директор Сумського ВПУБА Ігор Козолуп та директор навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Сумській області Олена Чхайло побажали лідерам учнівського самоврядування успіхів, нових сил на нові звершення.

Учасники зборів залишились задоволеними результатами зустрічі і на її завершення отримали можливість через слайдову репрезентацію ще раз доторкнутися до історії, традицій, здобутків Сумської області та її жителів.

Про функціонування «Пункту незламності»

 

Документи облради

Go to top