telegram Facebook Twitter instagram Youtube

ПАТ "Сумиобленерго" - про передоплату за електроенергію

ПАТ "Сумиобленерго" нагадує керівникам установ і організацій, які фінансуються з місцевого або державного бюджету, та підприємств, які надають населенню житлово-комунальні послуги, що постановою Національної комісії регулювання енергетики України від 29 жовтня 2015 року № 2684 внесено зміни до Правил користування електричною енергією (далі – ПКЕЕ) стосовно розрахунків споживачів за електричну енергію (набули чинності з 25.12.2015).

Відповідно до п. 6. 6 ПКЕЕ всі категорії споживачів, у тому числі бюджетні організації та підприємства житлово-комунального господарства, повинні обов'язково здійснювати оплату за електроенергію у формі передоплати.

Можливість проведення передоплати також закріплена постановою Кабінету Міністрів України від 23 квітня 2014 року № 117 "Про здійснення попередньої оплати товарів, робіт і послуг, що закуповуються за бюджетні кошти".

Наголошуємо: це не значить, що за електроенергію треба сплатити на півроку наперед. Це максимальний період передоплати, а мінімальний – один місяць.

Отже, розпорядники та одержувачі бюджетних коштів мають можливість здійснювати передоплату за електроенергію відповідно до чинного законодавства на строк не більше шести місяців. Рахунки ж ПАТ "Сумиобленерго" надсилає лише на передоплату одного місяця, що дає можливість усім без винятку споживачам бюджетної сфери своєчасно сплатити за електричну енергію і не створювати при цьому заборгованості.

Про функціонування «Пункту незламності»

 

Документи облради

Go to top