telegram Facebook Twitter instagram Youtube

ПАТ ''Сумиобленерго'' відкрите до діалогу зі споживачами

Шановні споживачі електроенергії в Сумській області! Нагадуємо, у ПАТ ''Сумиобленерго'' працює Комісія ІКЦ, до складу якої входять представники територіальних представництв НКРЕКП та Держенергонагляду в Сумській області.

Адреса: м. Суми, вул. Д. Коротченка, 7, каб. 208.

Тел.: (0542) 659 – 532

Інформаційно-консультаційний центр ПАТ "Сумиобленерго" (далі – ІКЦ) створено для формування прозорого інформаційного середовища з питань постачання електричної енергії, підвищення якості обслуговування споживачів електричної енергії, підвищення рівня оплати за відпущену (спожиту) електричну енергію та сприяння ефективному використанню електричної енергії.

ІКЦ є загальнодоступним центром для споживачів електричної енергії та заявників, які мають намір стати споживачами та звернулися за консультацією, отриманням інформації або для розв'язання спірних питань, які виникли між ПАТ "Сумиобленерго" та заявниками.

ІКЦ надає інформацію та консультації безкоштовно. Звернутися до ІКЦ заявник може письмово, по телефону або особисто.

Основними завданнями ІКЦ є інформування заявників щодо норм чинного законодавства та нормативних документів, що регулюють відносини в галузі електроенергетики, та порядку їх застосування, надання інформації та консультацій заявникам на особистому прийомі та по телефону, розв'язання спірних питань, які виникають між ПАТ "Сумиобленерго" та заявниками.

Засідання Комісії ІКЦ відбуваються кожного третього вівторка щомісяця (за потребою, але не рідше одного разу на місяць).

Графік роботи ІКЦ: понеділок-четвер – з 07:30 до 16:30, п'ятниця – з 07:30 до 15:15 (перерва з 12:00 до 12:45). 

Також читайте:

 

 

Останнє оновлення на Середа, 08 січня 2020, 11:14

Про функціонування «Пункту незламності»

 

Документи облради

Go to top