telegram Facebook Twitter instagram Youtube

У пункті пропуску «Юнаківка» прикордонники провели інформаційний захід «Україна без корупції»

У передостанній день березня в міжнародному пункті пропуску для автомобільного сполучення «Юнаківка» прикордонники Сумського загону провели інформаційний захід «Україна без корупції». Про це повідомляє прес-служба загону.

Охоронці кордону репрезентували громадянам, які перетинали кордон, соціальні антикорупційні флаєри, що направлені на протидію корупційним проявам. Зазначений флаєр був розроблений Держприкордонслужбою спільно з Міжнародною організацією з міграції в Україні для розповсюдження в пунктах пропуску через державний кордон України.

У заході взяли участь начальник відділу оборонної та кадрової роботи управління взаємодії з правоохоронними органами та оборонної роботи Сумської обласної державної адміністрації Олександр Моша, тимчасово виконуючий обов’язки начальника Сумського прикордонного загону підполковник Станіслав Гвоздік, заступник начальника загону – начальник відділу персоналу підполковник Іван Русин та представники засобів масової інформації. Захід організований з метою поширення інформації про боротьбу з корупційними проявами на державному кордону, а також він направлений на формування у громадян нового образу прикордонника, якому притаманна нетерпимість протиправним діям.

Зазначимо, що протидія корупції – це один із пріоритетних напрямків діяльності Держприкордонслужби. Ця робота проводиться системно і на усіх рівнях у тісній взаємодії із іншими правоохоронними органами. 

Подібні акції будуть проведені й в інших пунктах пропуску Сумської області, аби разом з громадськістю спільно унеможливлювати корупційні прояви та завчасно протидіяти цьому ганебному явищу.

Прикордонники Сумщини звертаються до усіх громадян не пропонувати неправомірної вигоди та не намагатися вплинути на прийняття правових рішень правоохоронцями, адже за це передбачена кримінальна відповідальність. А у разі вимагання від вас хабара, ні в якому разі не погоджуватися і одразу, аби запобігати таким ганебним вчинкам, телефонувати на гарячу лінію «Довіра» за номерами телефонів:

Адміністрація Державної прикордонної служби України: (044) 527-63-63;

Східне регіональне управління: (057) 702-05-58;

Сумський прикордонний загін: (0542) 67-13-82, 67-13-70.

Про функціонування «Пункту незламності»

 

Документи облради

Go to top