telegram Facebook Twitter instagram Youtube

На Сумщині прикордонники та інспектори поліції розглянули питання взаємодії

У відділі прикордонної служби «Краснопілля» Сумського загону відбулася нарада прикордонників та працівників поліції з обговорення питань взаємодії. Про це повідомляє прес-служба прикордонного загону.

Метою спільної наради, яка в такому форматі проводилася вперше, було проведення знайомства прикордонників та інспекторів поліції задля налагодження співпраці, направленої на підтримання правопорядку в прикордонній смузі та контрольованих прикордонних районах.

Учасники заходу розглянули питання взаємодії та порядок обміну інформацією між дільничними інспекторами прикордонної служби та інспекторами поліції, акцентували увагу на виконання постанови Кабінету Міністрів України від 03.02.2016 року № 52 «Про внесення змін до Положення про прикордонний режим» та встановлених наказом МВС України від 07.09.2015 року № 1075 додаткових тимчасових режимних обмежень у контрольованих прикордонних районах Сумської області.

Також, було звернуто увагу на активізацію роботи з громадськими формуваннями з охорони громадського порядку і державного кордону, підбору кандидатів до  цих формувань з числа патріотично налаштованих громадян.

Участь у заході взяли старший офіцер відділу прикордонної служби (з організації діяльності дільничних інспекторів прикордонної служби) штабу Сумського загону майор Юрій Шевич, тво заступника начальника Управління превентивної діяльності ГУНП в Сумській області майор поліції Сергій Статила, старший інспектор з особливих доручень Управління превентивної діяльності ГУНП в Сумській області підполковник поліції Ірина Макушенко, дільничні інспектори прикордонної служби відділів «Велика Писарівка», «Славгород», «Краснопілля» та інспектори поліції відділів поліції Великописарівського та Краснопільського районів.

За результатами наради прийняті відповідні рішення.

Аналогічні спільні наради невдовзі будуть проведені у Білопільському, Глухівському та Середино-Будському районах.

 

Останнє оновлення на Понеділок, 14 березня 2016, 10:15

Про функціонування «Пункту незламності»

 

Документи облради

Go to top