telegram Facebook Twitter instagram Youtube

До вимог прикордонного режиму внесено зміни

Прес-служба Сумського прикордонного загону повідомляє про внесення змін до вимог прикордонного режиму.

Кабінетом Міністрів України прийнято рішення про врегулювання окремих питань прикордонного режиму та створення умов для забезпечення більш ефективного відстеження надводної обстановки у територіальному морі та внутрішніх водах України. Відповідна постанова «Про внесення змін до Положення про прикордонний режим» № 52 прийнята 3 лютого ц.р. на засіданні Уряду. Прийняття цього нормативно-правового акта дозволить ще більш ефективно протидіяти загрозам на державному кордоні.

Цим документом вперше законодавчо визначено термін лінії прикордонних інженерних споруджень. Постановою удосконалено порядок обліку та тримання на пунктах базування маломірних суден  їх випуск, плавання та пересування у територіальному морі та внутрішніх водах.

Також даною постановою впорядковано порядок в`їзду та пересування осіб у контрольованих прикордонних районах. Зокрема, визначено порядок в`їзду і перебування громадян між державним кордоном і лінією прикордонних інженерних споруджень та встановлення, у разі необхідності,  додаткових тимчасових режимних обмежень. Розширено до контрольованого прикордонного району межі  території, в яку забороняється підвозити і з якої вивозити осіб, які не мають документів, що посвідчують особу.

Із повним текстом документу можна ознайомитися в газеті «Урядовий кур’єр» від 17.02.2016 року № 31, «Офіційному віснику України» від 19.02.2016 року № 12 або на офіційному веб-порталі Верховної Ради України за адресою: http://zakon3.rada.gov.ua/laws/show/52-2016-%D0%BF.

З усіх питань, які стосуються дотримання режиму державного кордону та прикордонного режиму, громадяни можуть звернутися безпосередньо до управління Сумського прикордонного загону за номерами телефонів: (0542) 671-370, (0542) 67-13-82, або безпосередньо до відділів прикордонної служби, що дислокуються в контрольованих прикордонних районах.

Про функціонування «Пункту незламності»

 

Документи облради

Go to top