telegram Facebook Twitter instagram Youtube

Служба зайнятості – учасникам АТО

Про те, що з початку проведення АТО 114 демобілізованих військових з Сумщини знайшли роботу завдяки службі зайнятості, повідомив директор обласного центру зайнятості Володимир Підлісний. Статус безробітних призначено 778 особам, з них отримали допомогу по безробіттю 710.

За його словами, працевлаштування колишніх військових, які боронили рубежі України від російської агресії, є пріоритетом у роботі служби зайнятості Сумщини .

- У профорієнтаційних секторах базових центрів зайнятості та в приміщеннях військкоматів області наші спеціалісти розмістили нормативно-правові акти з питань соціального захисту учасників АТО, вказані телефони та адреси структур, з якими налагоджена співпраця у напрямку надання послуг. З травня минулого року за допомогою спільних зусиль обласного центру зайнятості та громадського фонду «Суми» у приміщенні обласного центру зайнятості діє інформаційно-консультаційний центр «під одним дахом». Із соціальними партнерами розроблений і виданий «Довідник соціальних послуг». У кожному центрі зайнятості відбулися міні-ярмарки вакансій, на яких роботодавці пропонували роботу демобілізованим військовослужбовцям, - говорить директор Сумського обласного центру зайнятості Володимир Підлісний.

Створено нові робочі місця шляхом виплати допомоги по безробіттю одноразово для організації підприємницької діяльності 31 особі. На ці потреби з Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття використано 1,3 млн. грн.

З метою одержання цивільних професій 36 осіб підвищили кваліфікацію та проходили професійне навчання за направленням служби зайнятості. Демобілізовані хлопці вивчали основи малого підприємництва, отримували фах водія автотранспортних засобів, операторів котельні тощо.

Забезпечена зайнятість за рахунок організації громадських та тимчасових робіт 38 учасникам АТО. Громадські роботи мали суспільно корисну спрямованість: благоустрій територій населених пунктів, зон відпочинку, об’єктів соціальної сфери. Використано коштів Фонду загальнообов’язкового соціального страхування на випадок безробіття у сумі 40,0 тис. грн.

- Днями з метою підвищення якості обслуговування шукачів роботи та роботодавців розроблений проект Стратегії модернізації та розвитку державної служби зайнятості – виконавчої дирекції Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття на 2016-2020 роки, який розглянуто правлінням Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття та взято за основу.

Проект Стратегії зобов’язує протистояти викликам ринку праці, запроваджує ефективні технології надання послуг, забезпечує розширення їх змісту, а також гнучкість управлінських та організаційних підходів щодо сприяння зайнятості. Результатом реалізації Стратегії стане перетворення служби зайнятості у сучасну сервісну службу з високим рівнем довіри клієнтів, соціальних партнерів та громадськості, її модернізація і розвиток з орієнтацією на потреби шукачів роботи та роботодавців. Є великі сподівання, що із прийняттям Стратегії служба зайнятості надаватиме ширший комплекс послуг у тому числі і демобілізованим військовослужбовцям, - сказав Володимир Підлісний.

 

Про функціонування «Пункту незламності»

 

Документи облради

Go to top