telegram Facebook Twitter instagram Youtube

Навчальний центр ПАТ ''Сумиобленерго'' отримав добру оцінку Держпраці

Начальник Управління Держпраці у Сумській області Юрій Семеног відвідав навчальний центр ПАТ ''Сумиобленерго''. Він ознайомився з матеріально-технічною базою закладу, який цього року відзначатиме 22-у річницю від початку своєї роботи: навчання та підвищення кваліфікації електротехнічного персоналу компанії.

Очільник Управління вирішив особисто пересвідчитися у якості підготовки фахівців, що працюють на об’єктах підвищеної небезпеки – електроустановках, лініях електропередач та електропідстанціях. Саме дотримання Правил безпечної експлуатації електричного обладнання зводить нанівець кількість нещасних випадків на виробництві, адже навіть незначні помилки у цій роботі можуть призвести до ураження людини електричним струмом.

Під час ознайомлення з центром представники Держпраці мали змогу побачити безпосередньо процес навчання персоналу. Згодом слухачі закріплюють теорію на тренувальному полігоні. Аналогічним навчальним полігоном може похизуватися не кожна електроенергетична компанія України. Все обладнання тут – справжнє, отож навчання максимально наближене до реальних умов. Крім того, щороку на навчально-тренувальному полігоні ПАТ ''Сумиобленерго'' проводяться змагання серед бригад з обслуговування та експлуатації розподільних пристроїв служби підстанцій, бригад з обслуговування повітряних ліній електропередач напругою 35-110 кВ, оперативно-виїзних служб.

- Наприкінці минулого року під час зустрічі із керівниками сумських центрів, що здійснюють навчання з охорони праці, я пообіцяв відвідати кожний навчальний заклад, аби пересвідчитися у відповідності задекларованого,– говорить начальник Управління Держпраці у Сумській області Юрій Семеног. – Безпека праці починається з навчання цій безпеці, навіть відомий латинський вислів про це говорить: «Попереджений – значить озброєний''.

За минулий рік на курсах підвищення кваліфікації в навчальному центрі ПАТ ''Сумиобленерго'' пройшли підготовку 566 працівників підприємства (при плані 518 осіб), у тому числі 262 фахівці та 304 робітники. Всього було навчено працівників за 19 спеціальностями. У 2016 році планується підвищити кваліфікацію 560 працівників.

Крім основної роботи з підвищення кваліфікації персоналу в навчальному центрі згідно з отриманою Ліцензією Міністерства освіти і науки України проводяться також курси перепідготовки працівників інших професій.

Про функціонування «Пункту незламності»

 

Документи облради

Go to top