telegram Facebook Twitter instagram Youtube

Ще одна відзнака сумського письменника і журналіста Петра Нестеренка

Приємна звістка щойно прилетіла з міста над Десною до Сум: член Національної спілки письменників України Петро Нестеренко за книги останніх років («Ковток джерельної води», «Не запізнися з коханням», «Бентежне Придесення») став лауреатом Чернігівської літературно-мистецької премії імені Леоніда Глібова.

Петро Нестеренко – відомий сумський письменник і журналіст. У його творчому доробку – 26 художніх та художньо-документальних книг. Провідними темами доробків нашого земляка є національно-патріотичне виховання, долі людські як у воєнний, так і в мирний час, звеличення людини праці.

До речі, чернігівці не випадково присудили Петру Нестеренку цю премію. Адже народившись у Придеснянському краї, він підтримує тісні зв’язки зі своїми земляками, малою батьківщиною, висвітлює в книгах і періодичній пресі події, що відбулися на Чернігівщині в роки Другої світової війни і після неї.

Варто зазначити, що Петро Андрійович є також лауреатом двох сумських обласних премій: літературно-краєзнавчо-мистецької імені Пилипа Рудя та журналістської імені Миколи Теницького.

Про функціонування «Пункту незламності»

 

Документи облради

Go to top