telegram Facebook Twitter instagram Youtube

Черговий соціальний крок СумДУ

Сумський державний університет, очолюваний депутатом Сумської обласної ради Анатолієм Васильєвим, добивається не лише відмінних успіхів у навчально-науковій, дослідницькій роботі, а й має впізнаване соціальне обличчя. Досягає цього завдяки великій кількості різноманітних програм матеріального заохочення, матеріальної допомоги, програм оздоровлення, медичного обслуговування і багатьох інших.

Черговим кроком університету в цьому напрямі є додаткова програма допомоги на оздоровлення співробітників. «Ми реалізуємо в повному обсязі державну програму зобов’язань щодо надання допомоги на оздоровлення науково-педагогічним і педагогічним працівникам,- розповідає Анатолій Васильович. – Так, з цього року в університеті введено за рахунок власних коштів матеріальну допомогу в розмірі 500 гривень працівникам університету інших категорій. Така соціальна ініціатива закріплена у Колективному договорі».

Перший крок зроблено: в середині червня виплачено понад 630 тисяч гривень на літнє оздоровлення усіх співробітників університету зазначеної категорії.

 

Останнє оновлення на Вівторок, 17 червня 2014, 15:55

Про функціонування «Пункту незламності»

 

Документи облради

Go to top