telegram Facebook Twitter instagram Youtube

Помилка
  • JFolder::files: Шлях не є папкою:
Повідомлення
  • There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder:

Сумський обласний краєзнавчий музей – дітям

З метою патріотичного виховання дітей та учнівської молоді, залучення їх до надбань історико-культурної спадщини Сумщини, Сумський обласний краєзнавчий музей протягом червня провів низку різноманітних заходів.

Для учнів в музеї було створено виставку «Ми всі з дитинства золотого», на якій представлено шкільну форму 60-80-х років, шкільне приладдя: дерев'яні ручки з учнівськими перами, чорнильниці, пенал шкільний, підручники, зошити, рахівниця, настольні ігри, іграшки, фото тощо.

Для дітей молодшого шкільного віку під час проведення тижня краєзнавства проводилися бесіди з природознавчої тематики: «Заповідними стежками краю», «Рослинний та тваринний світ краю», «Сторінками Червоної Книги»; еколого-просвітницькі години.

З історичної тематики підготовлено екскурсії: «Сумине містечко», «Край в сиву давнину», «Т.Г. Шевченко і Сумщина», «Суми і сумчани сто років тому»; з народознавчої тематики: «Як сорочка в полі виросла», «Ой, маю я хустку», «Віночок вити – життя любити», під час яких діти мали змогу доторкнутися до оригінальних експонатів з музейних фондів.

Цікавими були тематичні заняття з археології, історії краю, літературного краєзнавства для учнів середніх та старших класів: «Слов'янські старожитності краю», «Сумщина від давнини до сьогодення», «Ратні подвиги земляків в роки Другої світової війни», «Перебування Т.Г. Шевченка на Сумщині», «Народні звичаї в побуті українців».

Співробітники музею організували та провели 90 екскурсій, якими охопили 1700 осіб.

{gallery}2014/20140617-in{/gallery}

Про функціонування «Пункту незламності»

 

Документи облради

Go to top