telegram Facebook Twitter instagram Youtube

Культурні цінності повернуто державі

Служба безпеки України передала до Сумського обласного краєзнавчого музею культурні цінності, які намагалися вивезти контрабандним шляхом до Російської Федерації.

У квітні 2013 року на митному посту «Хутір-Михайлівський»  у купе провідників поїзда «Кишинів-Москва» правоохоронці виявили та вилучили  дві ікони («Пресвятої Богородиці Володимирської» та «Василій Великий») і два порцелянові глечики початку 19 ст., які за висновками судової мистецтвознавчої експертизи визнані культурними цінностями.

Встановлено, що громадянин Росії придбав «сувеніри» у Києві, та за допомогою провідника, якому він не повідомив про свої злочинні наміри, намагався контрабандним шляхом,  перевезти їх до Москви.

Згідно з рішенням Середино-Будського районного суду Сумської області, зловмисника визнано винним у вчиненні злочину, передбаченого ч.2 ст.15 та ч.1 ст.201 (замах на вчинення контрабанди) Кримінального кодексу України та засуджено до штрафу у великому розмірі з конфіскацією предметів контрабанди у дохід держави

Про функціонування «Пункту незламності»

 

Документи облради

Go to top