telegram Facebook Twitter instagram Youtube

П О В І Д О М Л Е Н Н Я
Про зміну поштового індексу
Для вдосконалення пересилання письмової кореспонденції Сумській обласній раді присвоєно персоналізований індекс.
У зв’язку з цим для забезпечення своєчасної доставки письмової кореспонденції до Сумської обласної ради з 01.06.2024 року просимо вказувати наступну адресу: майдан Незалежності, 2, м. Суми, 40601.
Дякуємо за співпрацю.

Культурні цінності повернуто державі

Служба безпеки України передала до Сумського обласного краєзнавчого музею культурні цінності, які намагалися вивезти контрабандним шляхом до Російської Федерації.

У квітні 2013 року на митному посту «Хутір-Михайлівський»  у купе провідників поїзда «Кишинів-Москва» правоохоронці виявили та вилучили  дві ікони («Пресвятої Богородиці Володимирської» та «Василій Великий») і два порцелянові глечики початку 19 ст., які за висновками судової мистецтвознавчої експертизи визнані культурними цінностями.

Встановлено, що громадянин Росії придбав «сувеніри» у Києві, та за допомогою провідника, якому він не повідомив про свої злочинні наміри, намагався контрабандним шляхом,  перевезти їх до Москви.

Згідно з рішенням Середино-Будського районного суду Сумської області, зловмисника визнано винним у вчиненні злочину, передбаченого ч.2 ст.15 та ч.1 ст.201 (замах на вчинення контрабанди) Кримінального кодексу України та засуджено до штрафу у великому розмірі з конфіскацією предметів контрабанди у дохід держави

Про функціонування «Пункту незламності»

 

Документи облради

Go to top