telegram Facebook Twitter instagram Youtube

П О В І Д О М Л Е Н Н Я
Про зміну поштового індексу
Для вдосконалення пересилання письмової кореспонденції Сумській обласній раді присвоєно персоналізований індекс.
У зв’язку з цим для забезпечення своєчасної доставки письмової кореспонденції до Сумської обласної ради з 01.06.2024 року просимо вказувати наступну адресу: майдан Незалежності, 2, м. Суми, 40601.
Дякуємо за співпрацю.

Фрунзенці побували на святі останнього дзвоника у підшефній школі-інтернаті

30 травня у Правдинській школі-інтернаті, вихованцями якої вже майже три десятиріччя опікується  колектив ПАТ «Сумське НВО ім. М.В. Фрунзе», пролунав останній дзвоник. За доброю традицією розділити таку радісну мить зі школярами приїхали шефи-машинобудівники. Вітали усіх дітлахів, а особливо – випускників, яких цьогоріч у даному навчальному закладі шістнадцятеро.

Кожному візиту до правдинців передує ретельна підготовка. «Збираємося, як-то кажуть, усім миром. Кожен охочий може внести свою лепту. Власне, керівництво підприємства підготувало подарунки для випускників – дорожні сумки з речами, які обов’язково стануть їм у нагоді: кросівками, джинсами, футболками та іншим. Профспілковий комітет потішив усіх без винятку солодкими презентами, а колективи окремих структурних підрозділів на прохання своїх підшефних придбали різноманітний спортивний інвентар, засоби особистої гігієни тощо», – зазначає координатор поїздки – голова жіночої ради НВО ім. Фрунзе Марина Семчук.

Пройшла напередодні відвідин підшефних й акція «Допоможи правдинцям». Заводчани активно приносили на пункти збору одяг, взуття, іграшки та книги. «Фрунзенці ніколи не були байдужими, завжди готові допомогти. Ми щоразу охоче їдемо у Правдинку. І, знаєте, коли бачиш вдячні очі дитини, посмішку на її обличчі, розумієш, що все правильно робиш у житті», – зізнається профспілковий лідер цеху №3 Людмила Лугуєва, яка переймається проблемами вихованців школи-інтернату практично з моменту, коли представники Сумського НВО ім. М.В. Фрунзе вперше відвідали даний навчальний заклад.

Учні також не залишили своїх шефів без презенту – влаштували чудовий концерт. Директор Правдинської школи-інтернату Ніна Авраменко говорить, що її вихованці завжди з нетерпінням чекають фрунзенців. «У кожного класу є свої шефи, тому діти ще й окремо готуються до зустрічі з ними. Зазвичай вони проходять у формі сімейної бесіди, адже учні ставляться до заводчан як до найрідніших людей», – додає Ніна Миколаївна.

Зараз у Правдинці навчається близько 100 дітлахів. Наступного разу представники підприємства завітають до них восени. Це буде пам’ятна поїздка, адже школа-інтернат відзначатиме своє 55-річчя. До того ж виповниться 30 років дружби між фрунзенцями та правдинцями.

Про функціонування «Пункту незламності»

 

Документи облради

Go to top