telegram Facebook Twitter instagram Youtube

П О В І Д О М Л Е Н Н Я
Про зміну поштового індексу
Для вдосконалення пересилання письмової кореспонденції Сумській обласній раді присвоєно персоналізований індекс.
У зв’язку з цим для забезпечення своєчасної доставки письмової кореспонденції до Сумської обласної ради з 01.06.2024 року просимо вказувати наступну адресу: майдан Незалежності, 2, м. Суми, 40601.
Дякуємо за співпрацю.

Поштовий Дід Мороз надсилає хворим дітям Сумщини дуже необхідні їм ліки та кошти на операції

Нещодавно у Лондоні (Великобританія) на урочистій церемонії оголошення результатів 10-ої міжнародної премії SABRE Awards-2014 один з наймасштабніших всеукраїнських соціальних проектів - «Казкова резиденція Діда Мороза» від «Укрпошти» - зайняв перше місце та отримав головний приз Golden Sabre (Золоту Шаблю).

SABRE Awards – це найбільший у світі конкурс за великі досягнення в сфері брендінгу, репутаційного менеджменту та зв’язків з громадськістю. На здобуття премії цього конкурсу, який організовує провідний світовий аналітик PR-індустрії The Holmes Report, подаються проекти в різних галузях і з усього світу. Міжнародною командою з 43-х суддів соціальний проект «Укрпошти» було визнано найкращим серед рекордної кількості претендентів – 2400 заявок з більш ніж 40 країн! «Казкова резиденція Діда Мороза» стала єдиним українським проектом, який цього року отримав «золоту» статуетку, залишивши позаду чимало проектів світових  брендів!

Казковий проект від «Укрпошти» має на меті підтримати дітей, котрі опинились у складних життєвих ситуаціях (діти сироти, діти-інваліди, діти з малозабезпечених сімей),та просто подарувати радість новорічних свят усім дітям, дати їм можливість пожити у казці. Завдяки цьому проекту дітлахи з усієї України мають змогу отримати не тільки святкову листівку або відповідь на свого листа від справжнього Діда Мороза та солодкі подарунки, а й життєво необхідні для них медикаменти, медичне обладнання, кошти на операції тощо. Цей соціальний проект від «Укрпошти» уже не вперше лідирує у різноманітних конкурсах. Так, 2013 року на Форумі «Найкращі соціальні проекти України» «Укрпошта» отримала диплом за ваговий внесок у поширення практик соціальної відповідальності.

- Завдяки проекту, котрому вже два роки, - сказав директор Сумської дирекції УДППЗ «Укрпошта», депутат обласної ради Володимир Криштоп,– сотні юних жителів Сумщини отримали листи-привітання та солодкі призи від поштового Діда Мороза. Окрім того, десятки дітей, які потрапили у скрутні життєві обставини, змогли реалізувати свої заповітні мрії. Лише на початку нинішнього року юні мешканці Сумщини з цієї категорії отримали електронну книгу, планшет, гітару, м'які іграшки , книги , конструктори, ляльки. А ще – поштовий Дід Мороз надсилає хворим дітям Сумщини дуже необхідні їм ліки та кошти на операції. Нині цей проект уже підтримують і благодійники-підприємці Сумщини. Отож пошта через свої проекти активно поширює добро і втягує у цю орбіту інших доброчинців! 

Про функціонування «Пункту незламності»

 

Документи облради

Go to top