telegram Facebook Twitter instagram Youtube

Помилка
  • JFolder::files: Шлях не є папкою:
Повідомлення
  • There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder:

Олімпійська збірна з біатлону розпочала тренування на Сумщині

Свій перший тренувальний збір сезону олімпійська збірна команда України з біатлону вже традиційно розпочала на Сумщині. З 25 травня по 2 червня жінки у складі 9 осіб за спеціально розробленою програмою тренуватимуться на НСБ «Динамо» в Токарях.

На цій базі створені найкомфортніші умови для проведення тренувань зі стрілецької та функціональної підготовки. За програмою занять, до обідньої перерви спортсмени-олімпійці закріплюють навички влучної стрільби, а після – займаються лижоролерною підготовкою, крос-ходьбою та велосипедом.

На дистанції під час офіційних стартів питання призових місць вирішують навіть долі секунд. Тож і тренуються наші спортсменки, дводячи до автоматизму кожен мікрорух, аби в умовах реальних змагань, де напруження боротьби сягає критичних меж, не схибити й випередити суперників.

«На Сумщині створені усі умови для проведення першого тренувального збору на належному рівні, – зазначає віце-президент Федерації біатлону України, президент Сумської обласної організації ФБУ, депутат обласної ради Анатолій Линник. – Спортсменки та тренери проживають у надзвичайно комфортних номерах у готелі. Організатори в хорошому сенсі намагалися задовольнити усі забаганки тренерів аби весь процес підготовки до найменших деталей був максимально ефективним. І спортсмени віддячують Сумщині довірою, з року в рік підтримуючи добру традицію починати тренувальний сезон на нашій землі».

{gallery}2014/20140528-in2{/gallery}

Про функціонування «Пункту незламності»

 

Документи облради

Go to top