telegram Facebook Twitter instagram Youtube

Сергій Грицай: “За 5 місяців на виплату пенсій на Сумщині спрямовано 2,5 млрд. гривень”

За інформацією начальника головного управління Пенсійного фонду України в області, депутата обласної ради, Сергія Грицая, виплату травневих пенсій на Сумщині завершено у законодавчо визначений термін — до 25 числа. Травневі видатки профінансовано на суму 516,1 млн. гривень.

“Щомісяця пенсійні виплати надходять до отримувачів без зволікань. Пенсійний фонд чітко і оперативно забезпечує фінансовими ресурсами виплату пенсій та грошової допомоги в усіх містах та районах області”, - наголосив Сергій Грицай.

Органи Фонду здійснюють моніторинг оперативної доставки пенсій адресатам і через поштові відділення, і через банківські установи. Через банківські установи отримують пенсію 51,6 відсотка від загальної кількості пенсіонерів області, решта — через відділення поштового зв'язку. Наразі на Сумщині 361 тис. пенсіонерів. Середній розмір пенсії становить 1397,81 гривень. Разом з тим, на 30,6 тис. осіб або більш ніж удвічі зменшилась в області кількість громадян, розмір пенсії яких не сягає 1 тис. гривень. На даний час таких пенсіонерів у нас 24,8 тис. осіб.

Також станом на 23 травня на обліку в органах Пенсійного фонду області перебуває 46 осіб — переселенців з Кримської автономії, з них — 9 військовослужбовців. Серед цивільних пенсіонерів 9 громадян приїхали з Криму до Сум, 5 - до Конотопа, решта — в інші міста та райони області. Пенсійні справи ще 2 кримчан-переселенців опрацьовуються.

За кілька днів органи Пенсійного фонду розпочнуть складання відомостей та формування фінансової потреби на виплату пенсій у червні.

Останнє оновлення на Вівторок, 27 травня 2014, 09:04

Про функціонування «Пункту незламності»

 

Документи облради

Go to top