telegram Facebook Twitter instagram Youtube

П О В І Д О М Л Е Н Н Я
Про зміну поштового індексу
Для вдосконалення пересилання письмової кореспонденції Сумській обласній раді присвоєно персоналізований індекс.
У зв’язку з цим для забезпечення своєчасної доставки письмової кореспонденції до Сумської обласної ради з 01.06.2024 року просимо вказувати наступну адресу: майдан Незалежності, 2, м. Суми, 40601.
Дякуємо за співпрацю.

За перші три місяці на підприємствах Сумщини не загинула жодна людина

За перший квартал на підприємствах Сумщини не сталося жодного нещасного випадку зі смертельним наслідком, а кількість травмованих робітників скоротилася майже на третину.

Такі цифри було оприлюднено під час колегії теруправління Держгірпромнагляду у Сумській області за підсумками роботи за три місяці поточного року.

Аналіз стану промислової безпеки свідчить, що на Сумщині продовжує зберігатися приємна тенденція до зниження рівня травматизму на робочому місці. Відносно смертельного травматизму показник склав 100 відсотків (торік за перші три місяці загинула одна людина), щодо загального виробничого травматизму рівень скорочення сягнув майже 30 відсотків (у І кварталі 2014 року травмовано 30 осіб, торік – 42).  

Протягом січня-березня поточного року посадовими особами теруправління Держгірпромнагляду у Сумській області було здійснено 529 перевірок виробничих об’єктів (за аналогічний період минулого року – 854). Виявлено більш ніж 4 тис. порушень законодавчих та нормативно-правових актів з охорони праці. За порушення законів з охорони праці на 317 працівників (І квартал 2013 року – 528) накладено адміністративні стягнення у вигляді штрафу, із них 114 (І квартал 2013 року – 195) на перших керівників. До органів прокуратури передано 5 подань (І квартал 2013 року – 18) про притягнення посадових осіб підприємств до відповідальності за порушення вимог Законодавства про охорону праці, без урахування матеріалів спецрозслідувань нещасних випадків.

Про функціонування «Пункту незламності»

 

Документи облради

Go to top