telegram Facebook Twitter instagram Youtube

П О В І Д О М Л Е Н Н Я
Про зміну поштового індексу
Для вдосконалення пересилання письмової кореспонденції Сумській обласній раді присвоєно персоналізований індекс.
У зв’язку з цим для забезпечення своєчасної доставки письмової кореспонденції до Сумської обласної ради з 01.06.2024 року просимо вказувати наступну адресу: майдан Незалежності, 2, м. Суми, 40601.
Дякуємо за співпрацю.

Досвід і думки ветеранів – поштарів Сумщини - безцінні

Майже два роки при Сумській дирекції УДППЗ «Укрпошта» існує рада ветеранів, створена за ініціативи керівника дирекції, депутата обласної ради Володимира Криштопа.

Нещодавно відбулося чергове розширене засідання цієї ради, де зібрались ветерани-поштовики, котрі по сорок років пропрацювали у галузі. Вони згадували колишні часи, говорили про сьогодення пошти і пробували заглянути у майбутнє.

Ветерани нарікали на те, що поштовики за рівнем пенсійного забезпечення не прирівняні до бюджетників, а між тим УДППЗ «Укрпошта» - державне підприємство і виконує соціальну функцію. Далі мова зайшла про нинішнє функціонування галузі. У Сумській дирекції нині багато нових керівників у районах. Вони прагнуть працювати по-новому, але, на жаль, від їх енергії залежить далеко не все. І ветерани прийшли до висновку, що галузі для подальшого розвитку вкрай необхідна децентралізація. Тобто надання більших прав дирекціям на місцях розпоряджатись заробленими фінансами. Якщо це відбудеться, то Сумська дирекція зможе більше заощаджувати на закупках обладнання та матеріалів, а головне – це забезпечить зелену вулицю процесу реального збільшення зарплат нині працюючим поштовикам і активніших вкладень у ремонти поштових приміщень. А ще у сумських ветеранів поштової галузі болить душа за те, що на рівні держави держпідприємство «Укрпошта» якось загубилось. Та пошта повинна бути присутня скрізь… Від аеропорту, куди, приміром, прилітають іноземці, до будь-якої держустанови чи ЖЕКу. Це повинна бути загальнодержавна політика активного просування…    

Володимир Криштоп поділився з присутніми планами обладнати в Сумах на вул. Ільїнській 49 навчальний клас, щоб тут був комплекс – поштове відділення плюс навчальна кімната. А ще у нещодавно відремонтованому переході між адмінкорпусом дирекції і виробничим приміщенням на вул.. Привокзальній, 5 планується облаштувати фото-галерею зі світлинами про життя поштовиків області. І, власне, фото з цієї та інших зустрічей з ветеранами теж будуть там. Окрім цього, у планах дирекції опорядкувати у виробничому корпусі актовий зал. 

Голова ради ветеранів-поштовиків Алла Горбатенко заявила, що такі зустрічі із масою позитивних емоцій подовжують життя членів ради як мінімум на рік. «Ми щиро вдячні нинішньому керівництву дирекції за можливість зустрітись, поспілкуватись, обмінятись думками», - сказала вона.            

- Скільки б не було поточних проблем, - заявив Володимир Криштоп, - ми завжди із задоволенням зустрічаємось з колишніми своїми працівниками. Вони для нас зразок працездатності, витримки, уміння знаходити вихід зі складних ситуацій. Звісно, ветерани жили в інший час, працювали з іншою технікою. Але вони успішно управляли працівниками і налагоджували успішне обслуговування клієнтів. Саме цей досвід і неоціненний. І буде таким в усі часи…

Про функціонування «Пункту незламності»

 

Документи облради

Go to top