telegram Facebook Twitter instagram Youtube

П О В І Д О М Л Е Н Н Я
Про зміну поштового індексу
Для вдосконалення пересилання письмової кореспонденції Сумській обласній раді присвоєно персоналізований індекс.
У зв’язку з цим для забезпечення своєчасної доставки письмової кореспонденції до Сумської обласної ради з 01.06.2024 року просимо вказувати наступну адресу: майдан Незалежності, 2, м. Суми, 40601.
Дякуємо за співпрацю.
Помилка
  • JFolder::files: Шлях не є папкою:
Повідомлення
  • There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder:

Сумський державний університет долучається до модернізації української ІТ-освіти

Створено тематичний веб-ресурс наукової роботи у сфері інформаційних технологій, номінованої на Державну премію України в галузі освіти 2014 року. На сайті можна ознайомитися з науковими матеріалами та долучитися до громадського обговорення.

Наукова робота «Науково-теоретичні, технологічні та інноваційні аспекти підготовки та підвищення кваліфікації фахівців IT-галузі у вищих навчальних закладах» створена у співпраці СумДУ, ЧНТУ та ХНУ.

Мета роботи полягає у підвищенні ефективності та якості комп’ютерної освіти. Новітній компетентністний підхід до підготовки та підвищення кваліфікації фахівців ІТ-галузі, впроваджений у навчальний процес вищої школи, базується на інноваційних теоретико-технологічних здобутках з організації та управління електронним, у тому числі дистанційним, навчанням та проектною діяльністю у вищих навчальних закладах.

Створена протягом 2008-2013 років наукова робота налічує 14 монографій, 6 навчальних посібників, 7 патентів та авторських свідоцтв, 80 наукових статей у фахових виданнях, з яких 34 містяться у міжнародних наукових базах даних, у тому числі 9 – у базі даних SCOPUS.

Випускник спеціальності «Комп’ютеризовані системи управління» СумДУ (1998 рік) – бізнес-аналітик корпорації IBM (Канада), професор Університету Торонто Олександр Романко зазначив, що вища школа потребує практичної спрямованості ІТ-освіти. За його словами, позитивним моментом наукової роботи, номінованої на Державну премію, є акцент саме на цю складову при підготовці фахівців ІТ-галузі.

{gallery}2014/20140513-in{/gallery}

Останнє оновлення на Вівторок, 13 травня 2014, 16:17

Про функціонування «Пункту незламності»

 

Документи облради

Go to top