telegram Facebook Twitter instagram Youtube

П О В І Д О М Л Е Н Н Я
Про зміну поштового індексу
Для вдосконалення пересилання письмової кореспонденції Сумській обласній раді присвоєно персоналізований індекс.
У зв’язку з цим для забезпечення своєчасної доставки письмової кореспонденції до Сумської обласної ради з 01.06.2024 року просимо вказувати наступну адресу: майдан Незалежності, 2, м. Суми, 40601.
Дякуємо за співпрацю.
Помилка
  • JFolder::files: Шлях не є папкою:
Повідомлення
  • There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder:

Акція «Майбутнє лісу у твоїх руках» підбиває підсумки

Щорічна Акція «Майбутнє лісу у твоїх руках», що стартувала  21 березня – в Міжнародний день лісу – вже готова підбити підсумки.

Як завжди, заходи Акції пройшли в кожному з 12 лісогосподарських підприємств управління. Цього року до посадки дерев лісгоспам вдалося долучити близько тисячі чоловік, серед яких молодь, представники влади та громадських організацій та засобів масової інформації. Учасники Акції допомогли підприємствам відновити більш ніж 32 га лісу. Для посадки використовували сіянці, вирощені в розсадниках підприємств. Головною лісовідновлюючою породою стала сосна звичайна, також висаджували дуб, ялину та модрину.

Найбільш численним було представництво громадськості у Свеському, Охтирському та Роменському лісгоспах. За площею посадки лісу лідирували в Свеському, Охтирському та Сумському лісгоспах: відповідно 9 га, 8,2 га та 3,2 га.

Дякуючи учасникам Акції, начальник Сумського обласного управління лісового та мисливського господарства, депутат обласної ради Віктор Чигринець зазначив: «Мине не одне десятиліття, поки сіянці, які за допомогою рук молодих людей лягли цієї весни в землю, досягнуть віку своєї повної зрілості та стануть справжнім «дорослим» лісом. Але свій внесок у надзвичайно важливу справу державного значення наша молодь зробила вже зараз». 

{gallery}2014/20140416-act2{/gallery}

Останнє оновлення на Середа, 16 квітня 2014, 12:01

Про функціонування «Пункту незламності»

 

Документи облради

Go to top