telegram Facebook Twitter instagram Youtube

П О В І Д О М Л Е Н Н Я
Про зміну поштового індексу
Для вдосконалення пересилання письмової кореспонденції Сумській обласній раді присвоєно персоналізований індекс.
У зв’язку з цим для забезпечення своєчасної доставки письмової кореспонденції до Сумської обласної ради з 01.06.2024 року просимо вказувати наступну адресу: майдан Незалежності, 2, м. Суми, 40601.
Дякуємо за співпрацю.

Поштовики Сумщини надали фінансову підтримку сумським артилеристам та матеріальну - прикордонникам

Такий лейтмотив загальних зборів, що пройшли у підрозділах Сумської дирекції УДППЗ «Укрпошта».

А завершились ці зібрання одностайним рішенням - перерахувати одноденний заробіток для потреб українського війська та прикордонників. За словами депутата обласної ради, керівника дирекції Володимира Криштопа, його колеги організували таку підтримку, аби чоловіки, котрі захищають Україну, відчували тепло, підтримку та розуміння народу.

Кошти вирішили направити на рахунок спеціального благодійного фонду для  потреб 27-го артилерійського полку, що дислокується в Сумах. Саме у цей полк було нещодавно призвано більше тисячі мешканців Сумщини, троє з яких – поштовики. А ще у Сумської дирекції з артполком склались давні дружні стосунки. Кілька років тому саме на базі цього військового підрозділу дирекція на 9 Травня організувала зустріч зі своїми ветеранами. Тоді у військовому клубі була розгорнута велика виставка робіт, виготовлених руками поштовиків, відбувся концерт самодіяльності працівників  дирекції та святковий обід. З того часу поштовики, так би мовити, знаходяться на постійному зв’язку з артилеристами. 

Окрім фінансової підтримки армії, поштовики надали ще й матеріальну допомогу підрозділам прикордонної служби. Мова йде про Краснопільський та Роменський райони. Працівники поштової галузі цих районів направили миючі засоби та продукти тим, хто охороняє цілісність наших кордонів.

- Однак, не лише цим обмежується прояв громадянської свідомості поштовиків Сумщини, - повідомив Володимир Криштоп. - Працівники дирекції самостійно брали участь у акції на підтримку української армії, подзвонивши за номером «565» з мобільних телефонів. Вони також пропонували свою допомогу благодійним організаціям міста, церковним громадам, волонтерам, які організували збір пожертвувань на потреби українського війська та прикордонників. Так що наші люди не стоять осторонь і активно відгукуються на всі події, що відбуваються в країні. 

Про функціонування «Пункту незламності»

 

Документи облради

Go to top