telegram Facebook Twitter instagram Youtube

На Сумщині СБУ затримала вантаж незаконно виготовленої алкогольної продукції

На території м. Суми співробітники Управління СБУ в Сумській області затримали фуру, заповнену алкогольними виробами без відповідних сертифікатів та з явними ознаками сумнівного походження. На більшості продукції (близько 17 тис. пляшок різної ємності) були використані етикетки відомих виробників горілчаної продукції.

За оцінкою фахівців орієнтовна вартість цієї горілчаної продукції на «тіньовому» ринку становить близько 2 млн. грн.  

На даний час співробітники СБУ встановлюють коло осіб, причетних до незаконного виготовлення, зберігання та реалізації зазначеної продукції. Також тривають експертизи, призначені з метою встановлення походження вилученої продукції та її відповідності держстандартам.

За матеріалами Управління СБУ в Сумській області прокуратурою Сумщини розпочато кримінальне провадження за ознаками вчинення злочину, передбаченого ч. 1 ст. 199 (виготовлення, зберігання, придбання, перевезення з метою використання при продажу товарів, збуту, а також збут незаконно виготовлених, одержаних чи підроблених марок акцизного збору)  Кримінального кодексу України.

За вчинення такого злочину законодавством передбачене покарання у вигляді позбавлення волі на строк від трьох до семи років.

Останнє оновлення на П'ятниця, 06 лютого 2015, 13:29

Про функціонування «Пункту незламності»

 

Документи облради

Go to top