telegram Facebook Twitter instagram Youtube

П О В І Д О М Л Е Н Н Я
Про зміну поштового індексу
Для вдосконалення пересилання письмової кореспонденції Сумській обласній раді присвоєно персоналізований індекс.
У зв’язку з цим для забезпечення своєчасної доставки письмової кореспонденції до Сумської обласної ради з 01.06.2024 року просимо вказувати наступну адресу: майдан Незалежності, 2, м. Суми, 40601.
Дякуємо за співпрацю.

Прем’єра у Сумському обласному театрі для дітей та юнацтва

27 березня у Сумському обласному театрі для дітей і юнацтва було по особливому святково. У Міжнародний день театру до «тюгівців» завітало багато прихильників театрального мистецтва. Щирі та теплі слова привітання зі святом зі сцени промовила перед виставою заступник Голови Сумської обласної державної адміністрації Тамара Іщенко, і не лише слова... За багаторічний творчий вклад у розвиток театрального мистецтва провідна актриса Сумського обласного театру для дітей та юнацтва Наталія Шульженко була нагороджена Грамотою Голови Сумської обласної адміністрації.

Відверто та тепло поздоровила з довгоочикуваним святом і заступник начальника управління культури і туризму, національностей та релігій Любов Ніконова. Грамотами від Управління культури і туризму, національностей і релігій Сумської облдержадміністрації нагородили самих працьовитих та талановитих: акторів - Олексія Тищенка, Сергія Сидоренка,актрису - Інну Алєсєєнко та машиніста сцени - Анатолія Дунязіна.

Ну а потім почалось справжнє дійство.. 

Цього дня «тюгівці» презентували мешканцям Сумської області нову виставу за п’єсою відомого на весь світ драматурга Марії Ладо, яка, доречі, теж завітала на свято. «Дуже проста історія» (а саме таку назву має п’єса) містить в собі історію кохання сільських «Ромео та Джульєти», палкі взаємовідносини яких наштовхуються на протистояння батьків. Але все ж таки перемагає кохання і – «живе життя». Та було б замало сказати, що п’єсу написано про закоханих. Адже в ній діють люди, тварини і... небожителі. Життя та смерть… Мудрість та кохання…Отже, ця вистава про вічні цінності простими словами.

Талановиті актори: народний артист України Володимир Хорунжий, заслужена артистка України Людмила Ракута, Михайло Стрельченко, Олексій Тищенко, Андрій Храпов, Аліса Храпова, Ірина Тарновська, Любов Голубцова, Віктор Балановський на чолі з режиссером – заслуженим артистом України Валерієм Микитенко та художником – заслуженим художником України Едуардом Ледньовим створили неординарну добротну виставу, про що свідчили кількахвилинні бурхливі оплески глядачів та багато квітів.

Про функціонування «Пункту незламності»

 

Документи облради

Go to top