telegram Facebook Twitter instagram Youtube

Помилка
  • JFolder::files: Шлях не є папкою:
Повідомлення
  • There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder:

«Т.Г. Шевченко і Сумщина» - музейна тематична програма в навчальних закладах регіону

На виконання заходів управління культури і туризму, національностей та релігій Сумської обласної державної адміністрації щодо відзначення 200-річного ювілею Т.Г. Шевченка Сумський обласний краєзнавчий музей проводить значну роботу, зокрема підготовлено музейну тематичну програму «Т.Г. Шевченко і Сумщина» в ЗОШ с. Низи (13.03), в Сумській обласній гімназії-інтернаті для талановитих дітей (14.03) та машинобудівельному коледжі м. Суми (19.03).

Музейна тематична програма репрезентує матеріали, що розповідають про Т.Г. Шевченка не лише як поета, а й художника: фотокопії творів та малюнків поета, створених на Сумщині, або ж подарованих нашим землякам – Н. Хрущовій, братам М. та О. Залеським, родині Лазаревських та Г. Огієвській. Доповнюють програму фрагменти художньо-документальних фільмів: «Мій Шевченко» (Ф.1, Ф.3), «Літо в Яготині»; відео-кліп групи «Брати» на слова Т.Г. Шевченка «Бандуристе, орле сизий» і твори «Ой по горі роман цвіте» та улюблена пісня поета «Ой зійди, зійди, зіронько…», про яку він згадує у своєму «Щоденнику».

Співробітники музею розповіли про перебування Т.Г. Шевченка на Сумщині, читали вірші поета та спогади зі «Щоденника» Кобзаря. Було продемонстровано експонати з фондів Сумського обласного краєзнавчого музею: кролевецькі рушники, бандура, «Кобзарі» різних років видань, журнали «Київська старовина» другої половини ХІХ ст., в яких вміщені спогади про поета. 

{gallery}2014/20140320-in{/gallery}

Останнє оновлення на Четвер, 09 березня 2023, 12:11

Про функціонування «Пункту незламності»

 

Документи облради

Go to top