telegram Facebook Twitter instagram Youtube

Поповнення шевченкіани – у Сумах провели спецпогашення маркованого художнього конверта

З нагоди 200-річчя з дня народження Тараса Шевченка у відділенні поштового зв'язку №30 м. Суми пройшла церемонія зі спецпогашення маркованого художнього конверта. Її учасниками стали співробітники Сумської дирекції УДППЗ « Укрпошта», жителі та філателісти обласного центру.

- Укрпошта до 200-річчя з дня народження Тараса Шевченка здійснила цілу програму випуску поштових конвертів, марок, а також спецпогашень, - зазначив директор Сумської дирекції "Укрпошти", депутат обласної ради Володимир Криштоп. - Протягом декількох років триває випуск поштової продукції шевченківської серії, що відтворює творчість Кобзаря як художника, поета, мислителя. Щорічно виходили в світ серії марок, поштові блоки, на яких зображені ілюстрації до творів Шевченка різних періодів творчості, його малюнки, а також уривки з поетичних творів.

Поруч із щойно випущеним конвертом, присвяченим 200-річчю з дня народження Кобзаря, поштовики поклали два раніше випущених, а також - марки і філателістичні блоки різних років випуску. Так що разом зі спецпогашенням ювілейного конверта з унікальним штемпелем вийшла ще й міні-виставка поштової шевченкіани останніх років.

Новий конверт до 200-річчя з дня народження Тараса Шевченка з унікальним відбитком штемпеля спецпогашення займе гідне місце в цій експозиції , поповнивши філателістичну шевченкіану Сумщини.

Останнє оновлення на Четвер, 09 березня 2023, 12:11

Про функціонування «Пункту незламності»

 

Документи облради

Go to top