telegram Facebook Twitter instagram Youtube

П О В І Д О М Л Е Н Н Я
Про зміну поштового індексу
Для вдосконалення пересилання письмової кореспонденції Сумській обласній раді присвоєно персоналізований індекс.
У зв’язку з цим для забезпечення своєчасної доставки письмової кореспонденції до Сумської обласної ради з 01.06.2024 року просимо вказувати наступну адресу: майдан Незалежності, 2, м. Суми, 40601.
Дякуємо за співпрацю.
Помилка
  • JFolder::files: Шлях не є папкою:
Повідомлення
  • There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder:

Нехай на весь світ лине хліборобська пісня!

Урочисто і натхненно стартував районний фестиваль народної творчості «Хліборобська пісня-2014» у Сумському районі. На його відкриття були запрошені поважні гості. Депутатський корпус обласної ради представляв заступник голови обласної ради Іван Ребенко.

Іван Максимович відзначив як позитивний момент свята, що його старт розпочався не в обласному центрі, а у приміщенні Хотінського професійного ліцею. Фестиваль стартував на славній хотінській землі, де споконвік уміли самовіддано працювати, а відпочивати з розмахом, з натхненням. Й інший не менш важливий момент свята – у його підготовці й участі взяли вихованці ліцею. «Діти мають бачити на власні очі, як все відбувається, аби творчо-пісенна традиція передавалась і далі від батька до сина», - переконаний посадовець.

Крім великої концертної програми присутні мали змогу ознайомитись і з роботами народних умільців, виставка яких під назвою «Тарасова світлиця» розмістилася у фойє навчального закладу.

Районний фестиваль народної творчості «Хліборобська пісня-2014» продовжує свою святкову ходу сільськими радами Сумського району. У селищі Сад повним ходом йде підготовка до врочистого підбиття його підсумків.

{gallery}2014/20140212-act1{/gallery}

Про функціонування «Пункту незламності»

 

Документи облради

Go to top