telegram Facebook Twitter instagram Youtube

П О В І Д О М Л Е Н Н Я
Про зміну поштового індексу
Для вдосконалення пересилання письмової кореспонденції Сумській обласній раді присвоєно персоналізований індекс.
У зв’язку з цим для забезпечення своєчасної доставки письмової кореспонденції до Сумської обласної ради з 01.06.2024 року просимо вказувати наступну адресу: майдан Незалежності, 2, м. Суми, 40601.
Дякуємо за співпрацю.
Помилка
  • JFolder::files: Шлях не є папкою:
Повідомлення
  • There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder:

Начальник ГУ Міндоходів у Сумській області зустрівся з представниками бізнесу

5 лютого відбулася особиста зустріч очільника міндоходівців за участі керівників Сумської митниці Міндоходів та начальника слідчого управління фінансових розслідувань з представниками бізнесових кіл  Сумщини.

Мета зустрічі - зібрати всі актуальні (проблемні) питання, які виникають у суб’єктів господарювання під час провадження господарської діяльності щодо справляння податків, зборів, платежів, вислухати і допомогти кожному.

«Від імені Міністерства доходів і зборів я хочу висловити  всім присутнім вдячність. Ви добре розумієте, наскільки принципово важливо сплачувати податки з точки зору забезпечення стабільного фінансування місцевих громад, соціальних інститутів, закладів освіти, охорони здоров’я, житлово-комунального господарства, – говорить Олександр Семченко, начальник Головного управління Міндоходів у Сумській області. – Це і є справжня соціальна відповідальність бізнесу. І я радий, що бізнес це розуміє. Стабільне надходження платежів до державного бюджету, а також до місцевих бюджетів по всій країні на сьогодні є не менш важливим завданням Міндоходів. В поточній ситуації ми зробили все необхідне для повноцінного функціонування місцевих громад. До місцевих бюджетів суб’єктами підприємницької діяльності Сумської області сплачено майже 2 млрд. грн., що більше, ніж у 2012 році на 40,5 млн. грн., або на 2,2 відсотка».

Олександр Семченко заспокоїв бізнес – збільшення надходжень до бюджету виключно за рахунок детінізації економіки. За словами першого заступника начальника Сумської митниці Міндоходів Олександра Микули, у рамках реалізації п’ятирічної стратегії Міністерство також не зупиняється робота над автоматизацією процесів на митниці. «У числі наших пріоритетів - якісна реалізація проекту «митниця майбутнього». На поточний момент у зв’язку із погодними умовами робота митних пунктів переведена у посилений режим. Робимо все необхідне, щоб дотримуватися часових нормативів по митним процедурам для громадян і суб’єктів ЗЕД на митниці».

На порядку денному – вирішення питання митної вартості, Міністерство розробляє варіанти перенесення цієї процедури на стадію пост-аудиту з посиленням відповідальності суб’єктів ЗЕД. Долучитися до обговорення можна буде після оприлюднення законопроекту на офіційному веб-порталі Міндоходів. Разом з цим пропозиції щодо врегулювання зазначеного питання приймаються до розгляду Міністерством уже зараз.

«Зрозуміло, що в податковій і митній сфері залишається ще чимало системних питань, які хвилюють бізнес і потребують вирішення. Ми не тільки знаємо про них, а й працюємо над їх вирішенням у тісній співпраці з громадськістю. Той якісний діалог, який сформувався у нас протягом минулого року, ми маємо намір всіляко розвивати і підтримувати. Головне управління Міндоходів у Сумській області було, залишається і завжди буде для бізнесу та громадян відкритим, зрозумілим і прогнозованим партнером», – підкреслив О. Семченко.

{gallery}2014/20140206-act{/gallery}

Останнє оновлення на Четвер, 06 лютого 2014, 11:33

Про функціонування «Пункту незламності»

 

Документи облради

Go to top