telegram Facebook Twitter instagram Youtube

П О В І Д О М Л Е Н Н Я
Про зміну поштового індексу
Для вдосконалення пересилання письмової кореспонденції Сумській обласній раді присвоєно персоналізований індекс.
У зв’язку з цим для забезпечення своєчасної доставки письмової кореспонденції до Сумської обласної ради з 01.06.2024 року просимо вказувати наступну адресу: майдан Незалежності, 2, м. Суми, 40601.
Дякуємо за співпрацю.

У Сумському НВО ім. Фрунзе нагородили авторів кращих молодіжних науково-технічних проектів

У ПАТ «Сумське НВО ім. М.В. Фрунзе» підбито підсумки конкурсу імені лауреата Державної премії України Володимира Сухиненка на кращу наукову розробку серед молоді. Цьогоріч участь у ньому взяли дев’ятнадцятеро працівників підприємства.

«Конкурс ім. Сухиненка – гарна можливість для молодих хлопців і дівчаті заявити про себе. Звісно, це лише початок, і найбільші їх звершення ще попереду. Але завдяки такому змаганню молоді технічні фахівці можуть представити загалу свої цікаві наукові ідеї. Більшість із них знаходять своє продовження, доопрацьовуються, а найкращі неодмінно реалізуються», – зазначає директор із персоналу Сумського НВО ім. М.В. Фрунзе Сергій Підкуйко.

Відповідно до рішення конкурсної комісії, цього разу перше місце присуджено молодим інженерам Ігорю Тертишному та Євгену Святишенку, котрі займалися проектом «Термодинамічний аналіз ефективності газоперекачувального агрегату ГПА-Ц-32/76-1,35».

Друге місце розділили між собою одразу кілька авторських колективів. Власне, це Олексій Лисаченко, Андрій Онищенко, Володимир Мірошниченко та Роман Касим, які презентували розробку «Обґрунтування і вибір конструктивних параметрів високообертової вертикальної поршневої бази 2ВТ10А», а також Дар’я Чернишова й Костянтин Любченко зі своїм проектом «Визначення причин руйнування робочих коліс ЗПЧ-294ГЦ2-750/7-21 відцентрового компресора і напрацювання рекомендацій щодо їх усунення».

Третю премію отримали Сергій Паненко, Віталій Битюк та Віталій Одинцов – автори роботи «Впровадження і застосування у виробництві електронно-променевого зварювання для виготовлення кожухів магнітних підшипників».

Окрім цього, було визначено й володаря заохочувальної премії. Ним став Ігор Гарячий, який презентував розробку «Підвищення ефективності експлуатації і технології виготовлення великогабаритних колінчатих валів».

Всі призери одержали дипломи та грошові винагороди в розмірі від 500 до 4000 грн., залежно від місця, котре вони посіли на конкурсі.

Конкурс молодих науковців проводиться у ПАТ «Сумське НВО ім. М.В. Фрунзе» уже п'ятнадцять років поспіль із метою стимулювати науково-технічне зростання молодих спеціалістів, підвищувати технічний рівень обладнання, розвивати дослідницькі роботи та створювати нові оригінальні конструкторські рішення.

Цей конкурс названий на знак глибокої поваги до кандидата технічних наук, лауреата Державної премії України Володимира Євгеновича Сухиненка, який багато років був генеральним конструктором турбокомпресорних машин торгової марки FRUNZE. 31 січня 1998 року його не стало. Відтоді на підприємстві щороку проходить конкурс молодіжних наукових робіт, що носить його ім'я. 

Про функціонування «Пункту незламності»

 

Документи облради

Go to top