telegram Facebook Twitter instagram Youtube

Помилка
  • JFolder::files: Шлях не є папкою:
Повідомлення
  • There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder:

А за вікном лютувала зима...

Морозного лютневого дня у Меморіальному будинку-музеї А.П.Чехова в Сумах зібралися учасники літературного конкурсу «Колібрі», організованого на сайті Агенція творчих подій.

Заздалегідь було домовлено, що автори будуть читати власні мініатюри.

Цього разу співробітники музею вітали на гостинах у Чехова директора сайту АТП, поета Ігоря Касьяненка, редактора сайту Ларису Ільченко, поетів Лева Скринника та Сергія Коровенка, прозаїків Павла Парфіна та Ніну Мамедову, композитора Олену Чернову, журналіста УАБС Наталю Даниленко. Переважна більшість з них творить не за професією, а за покликом душі.

Ніна Мамедова прочитала свої мініатюри про дітей. І здалося, що проблеми її маленьких героїв-дітбудинківців – наші проблеми. Під час невеликої музичної паузи Ігор Касьяненко виконав пісню на вірші відомого поета Юрія Левітанського. Потім Сергій Коровенко прочитав свій твір «Горобина ніч» про могутність грозових стихій. Павло Парфін пред’явив свою чудову прозу «Метелик Дикий» з несподіваними сюжетними поворотами і перевтіленнями. Далі Ігор Касьяненко виконав пісню відомого барда Булата Окуджави «Прощання з Новорічною ялинкою». Усіх примусило усміхнутись гумористичне оповідання Наталії Даниленко «Про мавпу і окуляри» в авторському виконанні.

Співробітник Будинку-музею Галина Кожевнікова прочитала свої мініатюри «Дівчинка і художник» та «Рубіж» про швидкоплинність життя. На прощання Ігор Касьяненко виконав пісню на вірші популярного поета Д. Самойлова.

І хоча за вікном лютувала зима, у кімнаті було тепло і затишно від люблячих сердець, щирих посмішок, доброзичливості і взаєморозуміння.

{gallery}2014/20140204-in{/gallery}

Про функціонування «Пункту незламності»

 

Документи облради

Go to top