telegram Facebook Twitter instagram Youtube

Помилка
  • JFolder::files: Шлях не є папкою:
Повідомлення
  • There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder:

Літературний вечір з нагоди дня народження Антона Чехова

У Меморіальному будинку-музеї А.П.Чехова в м.Суми відбувся літературний вечір з нагоди 154-ї річниці від дня народження письменника (29 січня 1860 р. за  новим стилем).

На початку вечора прозвучала музика П.І.Чайковського, яку дуже любили в родинах Чехових та Линтварьових, хазяїв садиби на Луці.

Серед почесних гостей свята – заступник голови Сумської обласної державної адміністрації Тамара Іщенко, заступник голови обласної ради Іван Ребенко, заступник начальника управління культури і туризму, національностей та релігій Сумської облдержадміністрації Любов Ніконова.    

Співробітники музею також радо вітали на гостинах у Чехова сумських літераторів Василя Чубура, Ігоря Касьяненка, Сергія Коровенка, вчителів, бібліотечних працівників, представників ЗМІ.

Тамара Іщенко висловила своє захоплення творчістю великого письменника, відзначивши його як одного з найулюбленіших.

Іван Ребенко ознайомив присутніх з рішенням останньої сесії обласної ради про віднесення до природно-заповідного фонду земель навколо Меморіального будинку-музею А.П.Чехова площею 2,3 га.

Далі за сценарієм своїм роздумами про Чехова, Пржевальського, Булатовича як про людей громадянського подвигу, подвижників, що свідомо відмовилися від побутового комфорту, з присутніми поділилася завідувач науково-освітнього відділу музею Людмила Євдокимчик. Гість музею з Харкова Геннадій Іжицький, колишній війсковий льотчик, член Спілки журналістів України, познайомив зі своєю книгою «Ім`яславіє», що присвячена життю видатного вченого-мандрівника і релігійного діяча Олександра Ксаверійовича Булатовича. Зокрема, Г.Іжицький зосередив свою увагу на поясненні тези «Ім`я  Боже є Бог», яку гаряче підтримував Булатович.

На завершення зустрічі народний артист України Валентин Бурий виразно передав зміст одного з  гумористичних оповідань молодого Чехова – «Два газетяра».

{gallery}2014/20140131-in{/gallery}

Про функціонування «Пункту незламності»

 

Документи облради

Go to top