telegram Facebook Twitter instagram Youtube

П О В І Д О М Л Е Н Н Я
Про зміну поштового індексу
Для вдосконалення пересилання письмової кореспонденції Сумській обласній раді присвоєно персоналізований індекс.
У зв’язку з цим для забезпечення своєчасної доставки письмової кореспонденції до Сумської обласної ради з 01.06.2024 року просимо вказувати наступну адресу: майдан Незалежності, 2, м. Суми, 40601.
Дякуємо за співпрацю.
Помилка
  • JFolder::files: Шлях не є папкою:
Повідомлення
  • There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder:

Прикордонники попереджають: збір коштів з подорожуючих при проходженні прикордонного контролю є незаконним

У січні поточного року на Урядову телефонну «гарячу лінію» та на телефон служби «Довіра» Адміністрації Державної прикордонної служби України надійшли скарги про можливі неправомірні дії в пунктах пропуску «Дольськ» та «Ягодин», що у Волинській області, пов’язані з перевезенням пасажирів рейсовими та туристичними автобусами, а саме: інформація про збирання коштів водіями автобусів з метою прискорення проходження контрольних процедур у пунктах пропуску.

Така ситуація серйозно підриває авторитет прикордонного відомства на державному кордоні.

Користуючись нагодою, Сумський прикордонний загін доводить до відома громадян, які перетинають державний кордон, що проходження прикордонного контролю (перевірка документів, огляд транспортного засобу) являється безкоштовною процедурою. Збір коштів з подорожуючих для проходження прикордонного контролю є незаконним!

За незаконний збір коштів та передача їх представникам контрольних служб у пунктах пропуску є підставами для здійснення досудового розслідування за ст. 190 (Шахрайство) та ст. 369 (Пропозиція або надання неправомірної вигоди службовій особі) Кримінального кодексу України.

При виявленні в пунктах пропуску, які функціонують у Сумській області, можливих фактів протиправних дій, просимо негайно інформувати Сумський прикордонний загін за телефонами: (0542) 671-382, (0542) 671-370 або за телефоном служби «Довіра» Адміністрації Держприкордонслужби України (044) 527-63-63.

{gallery}2014/20140129-in{/gallery}

Про функціонування «Пункту незламності»

 

Документи облради

Go to top