telegram Facebook Twitter instagram Youtube

Проблем із митним оформленням товарів на українсько-російському кордоні немає

У ЗМІ з’явилася інформація щодо можливої зміни Федеральною митною службою Російської федерації режиму митного оформлення товарів українського походження. 

За словами Олександра Микули, першого заступника Сумської митниці Міндоходів, на даний момент усі митні пости Міндоходів працюють у штатному режимі та жодних затримок з оформленням товарів немає.На поточний момент ми не отримували від російських колег повідомлень про заплановані зміни митного контролю українських вантажів, інформування про які передбачено досягнутими раніше домовленостями між Міндоходов і ФТС Росії.

У свою чергу Сумська митниця Міндоходів готова до всебічної підтримки українських виробників та створення максимально комфортних умов для ведення зовнішньої торгівлі.

Міністерство доходів і зборів звертається до українських імпортерів з проханням, у разі виникнення проблемних ситуації із митним оформленням товарів на українсько-російському кордоні, звертатися у будь-який час до Міндоходів, зателефонувавши на гарячу лінію «Пульс» за телефоном (044)284-00-07 та повідомити про ситуацію, яка склалась. 

Про функціонування «Пункту незламності»

 

Документи облради

Go to top